PDA

Zobacz pełną wersję : Równy podział



Stanko88
04-01-2009, 18:21
Witam ponownie,
tym razem chciałem się zapytac czy możliwe jest takie podzielenie strony aby wszystkie artykuły(to znaczy te niby zapowiedzi) były jednakowej wielkości, a dopiero po kliknięciu na nie, czy na "czytaj więcej" pokazywał się cały artykuł.
Chodzi mi o takie jakby małe segmenciki,
druga sprawa czy da się tak zrobić żeby każdy wyglądał tak, że posiada tytuł, miniaturowe zdjęcie i ewentualnie krótki opis?
z góry dziękuję za odpowiedzi

jusJack
04-01-2009, 18:31
Da się, jeśli nie chcesz pisać tego sam poszukaj odpowiednich modułów na extensions.joomla.org pod hasłem articles with thumbnails, widziałem coś takiego tam, jest też pełno innych modułów do wyświetlania zawartości

jusJack
04-01-2009, 18:34
DO MODERATORÓW:
Czy Koledzy by mogli dać na górze forum WIELKIMI LITERAMI wiadomość dla nowych użytkowników, gdzie można szukać modułów, galerii, itp.
Jestem tu od wczoraj, i w sumie osiemdziesiąt procent treści forum to tego rodzaju zapytania....

Stanko88
04-01-2009, 18:40
dziękuję, będę szukac ;)
pozdrawiam

Stanko88
04-01-2009, 20:54
[...]

zwiastun
04-01-2009, 21:58
DO MODERATORÓW:
Czy Koledzy by mogli dać na górze forum WIELKIMI LITERAMI wiadomość dla nowych użytkowników, gdzie można szukać modułów, galerii, itp.
Jestem tu od wczoraj, i w sumie osiemdziesiąt procent treści forum to tego rodzaju zapytania....

Bo w sumie 80% zgłaszanych pytań i problemów to kwestie podnoszone przez osoby, które:
a) nie nauczyły się czytać
b) nauczyły się czytać, ale nie czytają
c) czytają, ale bez zrozumienia,
d) rozumieją, ale tylko tyle, że forum jest do zadawania pytań!
Na górze, jeśliś tego nie zauważył, pisze Pobierz, pisze Pomoc, pisze Szukaj. I co z tego?

jusJack
04-01-2009, 22:32
miałem na myśli NAPRAWDĘ DUŻE LITERY ;-)