PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z modułami Nowości i Popularne - dostęp tylko po zalogowaniu



nikMik
07-01-2009, 22:53
Jak na stronie staram sie wybrać jakiś temat z Nowości lub z Popularne to pojawia sie komunikat:

"Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować."

Gdy sie zaloguje sa dostepne W ustawieniach modulow Nowości i Popularne mam ustawiony dostep Public?

Co zrobic by również niezalogowani użytkownicy mieli do tego dostęp?

idek
08-01-2009, 00:53
ale możliwe, że do artykułow masz dostęp nie publiczny.., bo to ze moduł ma ustwiony Public, to znaczy, że widzą go wszyscy, a nie, że linki w nim umieszczone zobaczą wszyscy

nikMik
08-01-2009, 08:40
Wszystkie artykuły mają dostęp Public, Artykuły mam ustawione że można przeczytać po naciśnięciu tytułu - działa dla wszystkich, lub czytaj całość by zobaczyć cały artykuł również działa dla wszystkich tylko linki w Nowości i Popularne zrobiły sie dla zarejestrowanych - widoczne sa dla wszystkich ale przeczytać już nie można trzeba być zarejestrowanym - a bardzo zależy mi na Nowościach.

nikMik
08-01-2009, 08:53
Dokładny opis kiedy przestały działać Nowości i Popularne

Artykuły zawsze umieszczałem w zapleczu teraz stronka troche sie rozrasta i przygotowuje konta dla użytkowników którzy będą wpisywać artykuły i nowości.
Przygotowałem konto dla użytkownika i ustawiłem że tylko zalogowani widzą Nowiny - sprawdziłem czy użytkownik może wpisać artykuł do Aktualności zadziałało, jako administrator skasowałem ten artykuł z zaplecza zadziałało tylko że od tej chwili Nowości i Aktualności są dla Zarejestrowanych, a ja ustawiłem tylko Nowiny - i to jest winowajca !!!
Ustawienie Nowin dla zarejestrowanych - spowodowało również ze linki w Nowościach i Popularnych stały się dla zarejestrowanych.
To teraz mam nowy problem jak zrobić by: NOWINY były dla zarejestrowanych
a Nowości i Popularne dla wszystkich?
Bo jak opisałem wyżej ustawienie Nowin dla zarejestrowanych powoduje ze linki w Nowościach i Popularnych sa też dla zarejestrowanych mimo ustawienia Public

Umieszczę nowy temat ten zamkniety