PDA

Zobacz pełną wersję : Ładowanie linków do diva



Mefior
09-01-2009, 13:08
Witam, probowalem sam rozwiazac ten problem ale niestety nie udalo mi sie znalezc odp. Chodzi mi o to czy jest w joomli mozliwosc zeby przy wyborze konkretnego artykulu do innego diva ladowala sie tresc innego artykulu (podartykulu)? Na przyklad wybierajac artykul "projekt", ktory jest ladowany do do glownego diva (tresc strony) dodatkowo do diva z boku ladowal sie inny artykul badz artykuly. Wiem jak to zrealizowac za pomocą plików php -ale to rozwiazanie "na sztywno". Chcialbym zeby kazdy ladowany artykul byl edytowalny w joomli i ladowany prze system a nie przez php. Znacie jakis komponent lub jakies rozwiazanie?
Prosze o pomoc.
Pozdrawiam

jusJack
09-01-2009, 21:07
pośrednim wyjściem jest moduł related items, ale on wiąże według słów kluczowych, według jakiego klucza chcesz połączyć te artykuły ?
jest jeszcze coś takiego jak plugin "include content item" - pozwala włączyć do jednego artykułu inny/inne

Mefior
09-01-2009, 22:10
Dzieki za info sprawdze te rzeczy, o ktorych pisales. NIe chce laczyc tego wg slow kluczowych. Jak pisalem wczesniej tworze w glownym contencie artykul np o tym ze robie jakies projekt a divie w sidebarze mam ladowane do tabelki lub inny sposob kolejne projekty.