PDA

Zobacz pełną wersję : Galeria obok artykułu



Rafa
09-01-2009, 20:45
Jak obok artykułu wyświetlić związaną z nim galerię?

Wiem jak wyświetlić galerię w artykule ale chciałbym powiązaną z artykułem galerię mieć poza artykułem w prawej kolumnie.

kurtz
09-01-2009, 20:51
artykuł w module z galerią edytowaną przez bota. artykuł główny powinien być w tym wypadku materiałem statycznym lub pozycją menu (widoczną lub nie) do którego będzie przypisany poszczególny moduł !

Rafa
09-01-2009, 21:09
Dzięki za odpowiedź!
Poproszę jednak jeszcze o jedno zdanie rozwinięcia..

Mam sporo artykułów a różnych kategoriach (widoczynch w Article Menager)..
Jak przy nich wyświetlić galerię?

bananek
21-08-2009, 15:37
Witam,
odświeżam temat i jako początkujący proszę o więcej wskazówek: jak wyświetlić małą (max. 4 zdjęcia) galerię obok artykułu jako moduł?

KYCu
21-08-2009, 15:40
Witaj
Zdecyduj się czy galerie chcesz wyświetlić obok artykułu czy jako moduł. Bo można na dwa sposoby... a jakby się uprzeć to na trzy bo jest taki dodatek, który moduły umieszcza w treści artykułów. Teraz się dobrze zastanów.

bananek
21-08-2009, 15:45
Zależy mi na tym, żeby po kliknięciu na link w menu pojawił się artykuł, a w prawej kolumnie wyświetliły miniatury zdjęć, które można powiększyć.
Następny artykuły - kolejne 3 zdjęcia

KYCu
21-08-2009, 16:02
Sposobów jest kilka na rozwiązanie dręczącego Cie problemu. Jeden z nich: dodatek/plugin który tworzy w artykule galerie ze zdjęć z wybranego folderu. Przykładowy dodatek to Simple Image Gallery (http://extensions.joomla.org/extensions/photos-a-images/photo-gallery/1468)