PDA

Zobacz pełną wersję : Przykładowe dane i kłódki na artkułach.



mlodyinwestor
10-01-2009, 16:30
Witam,
odpowiedź na pytania zapewne jest banalnie prosta ale prosiłbym o wyrozumiałość. Nigdzie w google ani po przeszukaniu forum nie znalazlem odpowiedzi. Jak moge usunąć przykładowe dane, czyli artykuły, kategorie i takie tam. Jak moge zdjąć kłódki z artykułów???
Pozdrawiam
Piotr

idek
10-01-2009, 16:46
http://www.pomoc.joomla.pl/component/option,com_easyfaq/task,view/id,11/Itemid,53/

mlodyinwestor
10-01-2009, 16:49
Witaj,
Widze, ze Ty czuwasz caly czas na forum. Z klodka wlasnie sobie poradzielm bo zapomnialem, ze mam kurs joomla. Ale nie wiem jak mam usunac od razu wszystkie artykuly sekcje i kategorie by moc tworzyc zawartosc strony.

Pozdrawiam
Piotr

idek
10-01-2009, 16:58
hehe.. no czasami tutaj zagladam ;)

najpierw musisz usunac wszystkie arykuły z danej kategori, a potem sekcji, żeby móc usunąć kategorie, a potem sekcje...

wiec zaznczasz sobie artykuły (one chyba z prawej czy lewej strony mają okienko zaznaczania tzw checkbox) i dajesz u góry "kosz"

mlodyinwestor
10-01-2009, 17:02
Tak wlasnie robilem, tylko czasami mi sie artukuly blokowaly i bylo to bledne kolo. Myslalem, ze da się usunąć naraz wszystkom a tu nic. Dzięki Ci wielkie. Ty tu powinnieneś być adminem bo aktywnie dzialasz i udzielasz pomocy poczatkujacym .
Pozdrawiam
Piotr

idek
10-01-2009, 17:34
hehe:D dziękuje, ale administrator, to odpowiedzialna pozycja, na której Zwiastun doskonale daje sobie rade:)

Joomla pomaga mi, to staram się coś zrobić, aby pomóc jej :)