PDA

Zobacz pełną wersję : Przenoszenie klientów do innych grup po przekroczeniu sumy



bobas114
12-01-2009, 00:35
Witam

Jak zrobić, aby klient po przekroczeniu pewnego obrotu (sumy wielkości zamówień) przechodził do innej grupy klientów, do której przypisany jest określony rabat.

Wiem jak to mogloby wygladac w teorii. Po każdorazowym złożeniu zamówienia system sprawdzałby czy suma zamówień przekroczyla sume zdefiniowaną. Jeżeli tak, system zmieniałby w bazie grupę do której należy klient na inną. Tyle teoria. W praktyce nie wiem jak to ugryźć. Na pewno wielu administratorom Virtuemart przyda się taka funkcjonalność, więc jeżeli ktoś ma jakis pomysł proszę o info

Za wszystkie podpowiedzi dziękuję http://forum.virtuemart.pl/Smileys/default/smiley.gif

szoszon1
05-07-2010, 08:54
Witam
Czy znalazł by się ktoś pomocny aby wyżej wspomnianą modyfikację zrobić ?
Powiem szczerze że zależałoby mi na takim rozwiązaniu , jednak nie wiem jak to zrobić ...
Mam zainstalowany najnowszy VM

werian
09-07-2010, 10:20
Da się to zrobić, nawet nie będzie to za bardzo skomplikowane, jeśli ktoś jest zainteresowany rozwiązaniem, zapraszam na PM, lub e-mail: dudalukasz1@wp.pl .

Pozdrawiam :)

alex51
09-07-2010, 10:24
Również Cię pozdrawiamy, ale nie jest to dział zleceń, więc jeśli Twoja propozycja nie jest czysto komercyjna, to bądź łaskaw zapoznać z nią ogół użytkowników PCJ.

werian
09-07-2010, 10:37
W takim bądź razie przepraszam, można wykasować.