PDA

Zobacz pełną wersję : session_write_close...PROBLEM



pr0gressiv3
01-06-2006, 23:44
Witam.

Niewiem co sie dzieje , ale moja joomla sypie sie okropnie. Mam v1.0.8 Stable z joomla.pl

Moj problem to :
Warning: session_write_close(): write failed: No space left on device (28) in /administrator/index.php on line 114

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in /administrator/index.php on line 114

blad wystapil nagle niewiem czemu, czaje , ze chodzi o nie zapisanie sesji tylko problem w tym, ze wszystko bylo ok, wrzucilem plik do galerii , klikam zatwierdz a tu cyk wlasnie ten blad mi sie pojawil i mnie wylogowalo, teraz za kazdym razem jak chce sie zalogowac na adma to nie moge i mi wywala ten blad.

Prosze o pomoc :)

garczyk
02-06-2006, 00:06
Witam.

Niewiem co sie dzieje , ale moja joomla sypie sie okropnie. Mam v1.0.8 Stable z joomla.pl

Moj problem to :
Warning: session_write_close(): write failed: No space left on device (28) in /administrator/index.php on line 114

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in /administrator/index.php on line 114

blad wystapil nagle niewiem czemu, czaje , ze chodzi o nie zapisanie sesji tylko problem w tym, ze wszystko bylo ok, wrzucilem plik do galerii , klikam zatwierdz a tu cyk wlasnie ten blad mi sie pojawil i mnie wylogowalo, teraz za kazdym razem jak chce sie zalogowac na adma to nie moge i mi wywala ten blad.

Prosze o pomoc :)


witam

mam od niedawna ten sam problem... wszystko jak dotychczas było Ok ( nie były wprowadzane żadne zmiany, instalacje kompnentów, itp.
- 1.0.8 PL2 Stable Released hosting na nazwa.pl

czy ktos juz rozwiązał ten problem...

Surja
02-06-2006, 00:21
A ja mam
Warning: Unknown(): write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown(): Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0
i nie mogę wejść do panelu administracyjnego. A przed chwilą wszytko było ok

pr0gressiv3
02-06-2006, 02:51
Równiez mam serwer na nazwa.pl, wczoraj im padlo zasilanie UPS...
Wlasciwie sam nie wiem, czym moze byc to spowodowane...moze nazwa...
Non sto ten sam blad mi wyskakuje i nie moge sie wogole zalogowac, co najlepsze teraz nawet nie moge wpisac loginu ani hasla..
Próbowalem ustawiac wartosci na 0,1,OFF,ON ale nic nie pomaga...
Ehhh...ladnie ;/

Dylek
02-06-2006, 07:07
"No space left on device" - brak miejsca na dysku
"Failed to write session data (files)" - nie mozna zapisac danych sesji
"Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp)" - Sprawdz, czy aktualna sciezka zmiennej sesji jest poprawna

Joomla nie dziala, bo nie ma gdzie zapisac sesji. Skad te przypuszczenia, ze nie jest to powodem wysypywania sie serwisu, skoro masz ewidentnie wlasnie takie komunikaty?

pr0gressiv3
02-06-2006, 08:55
Właśnie ale skąd te problemy skoro miejsca mam kilka GB ? baza zajmuje 10/100MB web ok700MB/4GB , free 5GB...

Teraz to ja juz nic nie rozumie... Tak soie mysle a co, zobacze moze mnie zaloguje - zalogowało bez problemu !
Ale czy problem bledu sie nie powtorzy ? Można jakos temu zaradzic ?
Ostatnio ta joomla mnie zaskakuje, nie jest zbyt stabilna... ;o
Zainstalowalem v 1.0.9 Beta2, od tygodnia pcham w nia max wszystkiego i narazie nic sie nie dzieje, moze jakis ubgrade wyjdzie z 1.0.8 do nie koniecznie PL 1.0.9 Stable ?

A jeszcze jedna mysl mi wpadla.
Przypuszczam, ze joomla sie posypie strasznie... jak mysql zmieni sie na 5.. CO mam zrobic, aby uniknac komplikacji ? Czy moje przypuszczenie jest dobre ? Jest jakas latka czy cos ? Rozgladalem sie juz ale nic nie widzialem...

stone
02-06-2006, 10:52
Zobacz tu http://www.forum.joomla.pl/forum/showthread.php?t=2476

garczyk
02-06-2006, 11:23
Równiez mam serwer na nazwa.pl, wczoraj im padlo zasilanie UPS...
Wlasciwie sam nie wiem, czym moze byc to spowodowane...moze nazwa...
Non sto ten sam blad mi wyskakuje i nie moge sie wogole zalogowac, co najlepsze teraz nawet nie moge wpisac loginu ani hasla..
Próbowalem ustawiac wartosci na 0,1,OFF,ON ale nic nie pomaga...
Ehhh...ladnie ;/


dziś tzn. 2 czerwca jest juz Ok moge sie zalogować... na nazwa.pl znów mieli jakies problemy, w nocy nie działało nic...