PDA

Zobacz pełną wersję : TinyMCE + dodatkowy kod w tresci



BogdanH
14-01-2009, 09:03
Tiny pomimo ustawienia czarnej listy w preferencjach artykulow nie pozwala wstawiac kodu.
np. z: <form action="http://www.google.com/cse" id="cse-search-box" target="_blank"> wycina <form action i koncowe >
Jak sobie z tym poradzic?

zwiastun
14-01-2009, 09:34
Nie wystarczy biała i czarna lista, musi być jeszcze ustawiony filtr grup, a ponadto trzeba sprawdzić ustawienia samego edytora, w którym też masz ustawienia filtrujące.

BogdanH
14-01-2009, 10:18
Nie wystarczy biała i czarna lista, musi być jeszcze ustawiony filtr grup, a ponadto trzeba sprawdzić ustawienia samego edytora, w którym też masz ustawienia filtrujące.
No to mnie troche zalamales. :(
Nie moge znalezc wskazowek co do konfiguracji Tiny :(

zwiastun
14-01-2009, 11:56
Dodatki => Edytor TinyMCE

BogdanH
14-01-2009, 12:03
Dodatki => Edytor TinyMCE
Tak - wiem o tym, ale nie za bardzo umiem przekonfigurowac.
Mam jak ponizej:
Czyść przy starcie Wyłączone Włączone Czyść podczas zapisu Nigdy Tylko front Zawsze Nie czyść encji Tak Nie Ostrzegaj, gdy „Anuluj” Wyłączone Włączone Wersja skompresowana Wyłączone Włączone Adresy wewnętrzneAbsolutneWzględneKierunek tekstuOd lewej do prawejOd prawej do lewejAutomatyczny wybór języka Nie Tak Kod języka Zabronione elementyKlasy CSS szablonu Nie Tak Własny arkusz stylówNowe linieElement BRElement P
----------------------------------
Linia pozioma Ukryj Pokaż Buźki Ukryj Pokaż Tabela Ukryj Pokaż Styl Ukryj Pokaż Warstwa Ukryj Pokaż Rozszerzenia XHTML Ukryj Pokaż Szablon Ukryj Pokaż Kierunek tekstu Ukryj Pokaż Pełny ekran Ukryj Pokaż Wysokość edytora HTMLSzerokość edytora HTMLPodgląd Ukryj Pokaż Element Ścieżka Wyłączone Włączone Wstaw datę Ukryj Pokaż Format datyWstaw czas Ukryj Pokaż Format czasu

zwiastun
14-01-2009, 12:06
Masz tam Zabronione elementy - pole powinno być czyste lub z elementami których nie chcesz dopuścić

BogdanH
14-01-2009, 12:07
Tak - wiem o tym, ale nie za bardzo umiem przekonfigurowac.
Mam jak ponizej:
Czyść przy starcie Wyłączone Włączone Czyść podczas zapisu Nigdy Tylko front Zawsze Nie czyść encji Tak Nie Ostrzegaj, gdy „Anuluj” Wyłączone Włączone

Sorry namieszalem kopiujac. :(
W parametrach rozszerzonych jedynie "Rozszerzenia XHTML" mam na nie.
Zabronione elementy: applet

BogdanH
14-01-2009, 12:15
Masz tam Zabronione elementy - pole powinno być czyste lub z elementami których nie chcesz dopuścić
Mam jako zabronione applet i nie da sie skasowac.

kettle
27-01-2009, 14:39
Mam dokładnie taki sam problem ale rozwiązałem go tak że w polu:
Zabronione elementy wpisałem: 0000000000 (głupie ale usuwa;) )

A przy pozycji Czyść podczas zapisu zaznaczyłem: Nigdy

Moim zdaniem powinno wystarczyć poniższe ustawienie:
W Preferencje filtrowania - Opcje filtrowania zaznaczone mam wszystko oprócz Administrator i Główny administrator
Filtr typów - czarna lista

ale jak widać nie wystarczy:p