PDA

Zobacz pełną wersję : Mam dwa razy title



yuchyo
14-01-2009, 10:37
Powiedzcie mi czy to tak pwoienno wygladać:?
<head>
<base href="http://www.wozkiwidlowe24.info/index.php/art/b/70-naped-widlowego.html" />
<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=utf-8" />
<meta name="robots" content="wozek, linde, widlowy, widlowe, wozki, linda, hydrostatyczne, wozkami, wozkow, wozek widlowy, wozek linde" />
<meta name="keywords" content="wozek,linde,widlowy,widlowe,wozki,linda,hydrostaty czne,wozkami,wozkow,wózek widłowy,wózek linde" />
<meta name="title" content="Naped wodorowy wózka widłowego" />
<meta name="description" content="Napęd wózka widłowego Linde ciagle się rozwija. Firma Linde projektuje silnik o napedzie wodorowym." />
<meta name="generator" content="Joomla! 1.5 - Open Source Content Management" />
<title>Naped wodorowy wózka widłowego</title>
<link href="/templates/ja_purity/favicon.ico" rel="shortcut icon" type="image/x-icon" />
<script type="text/javascript" src="/media/system/js/mootools.js">***********
<script type="text/javascript" src="/media/system/js/caption.js">***********
cos nie chce mi sie indeksowac
bede wdzieczny jesli ktos rzuci na to okiem:)

Michael_23
14-01-2009, 10:41
w Keywords dałbym spacje po przecinku, w title polskie litery/ogonki

yuchyo
14-01-2009, 11:00
niepokoje sie bo z calej stronki zaindeksowaly sie na razie tylko ogloszenie a one roznia sie od calej reszty tym ze nie maja dwoch tytulow.
gdy zwrocisz uwage tu sa dwa title: menu title i title i nie wiem czy sie nie zblaznie, ale po cholere i dlaczego mam podwojnie - to to ja nie wiem

Michael_23
14-01-2009, 11:30
menu title czy raczej: meta title ?

yuchyo
14-01-2009, 11:44
menu title czy raczej: meta title ?
a jak sadzisz?
porozmawiajmy o tym..

hesar
14-01-2009, 13:37
generalnie google nie lubi dublowania zancznikow (w tym title oczywiscie) ale nie to jest powodem nieindeksowania strony
zwrocilbym raczej uwage na robots.txt i ew. atrybuty linkow

a masz podwojnie bo pewnie masz w templatce title a oprocz jest jest generowane przez klase head silnika joomli

yuchyo
14-01-2009, 15:53
bardzo dziekuje:)