PDA

Zobacz pełną wersję : Live chat komponent



kokos
15-01-2009, 14:53
Witam mam taki problem zainstalowałem live chat na joomli 1.0.15 po stronie użytkownika można wpisywać wiadomości ale po stronie administratora nie widać żadnego chat roomu a co za tym idzie nie można skontaktować się z urzytkownikiem. Po stronie użytkownika wszystko chyba jest dobrze bo dodaje wysłane wiadomości do bazy ale u admina ich nie widać. Na wersji joomla 1.0.11 wszystko działało

pban
18-01-2009, 23:21
A czy możesz mi powiedzieć jak zainstalować chata dla Joomla 1.0.11. Skąd wziąć, jakiego, jak wygląda instalacja i utworzenie skrótu na stronie oraz czy jest możliwość moderowania przekazywanych przez niego treści w razie takiej potrzeby.
Z góry dzięki
Paweł

kokos
19-01-2009, 14:22
Przyznam że nie instalowałem jeszcze żadnego chata poza live chat. Ale jeśli chodzi o ten komponent to pozwala on jedynie kontaktować się pomiędzy jednym uzytkownikem a administratorem. Jeśli chodzi o administracje to ma bardzo ograniczoną dlatego że sam komponent ma bardzo mało funkcji.
A tu możesz sobie ściągnąć http://extensions.joomla.org/extensions/communication/chat/1078/details