PDA

Zobacz pełną wersję : Strefa użytkownika – "Błąd na stronie"



kraksa
02-06-2006, 17:57
Witam

Moj problem dotyczy pracy z użytkownikami na VirtueMart 1.0.5 (ktory wlasnie zainstalowalem na nowo, przedtem mialem VM.1.0.4 i wlasciwie miałem ten sam problem...więc moze problem dotyczy Joomla.. nie wiem). A propos - mam zainstalowany Joomla.1.0.8.

W momencie kiedy użytkownik mojej strony z profilem nadanym przeze mnie na poziomie „manager” (i wyższym tj „administrator” również, bo testowałem) po zalogowaniu się na stronie, wchodzi przez moduł „VirtueMart mode” do sekcji a’ la admin aby wrzucić na strone nowy produkt, otwiera mu się panel, gdzie teoretycznie powinien moc to zrobic, ale w dolnym pasku stanu strony pojawia się natychmiast informacja „Błąd na stronie”. Użytkownik ten wypelnia sobie wszystkie rubryki, wpisuje kod, nazwe produktu, laduje zdjęcia etc po czym gdy przechodzi do zapisania i klika „save” nic się nie dzieje. W pasku stanu na dole pojawia się komunikat na zmiane (jak użytkownik rusza myszka) „Błąd na stronie” i „javascript:submitbutton(‘save’);”. O co chodzi, czy ktos wie? Bede wdzieczny za pomoc.

kraksa
02-06-2006, 23:20
Klikałem klikałem i w końcu drogą prób i błedów odkryłem, że trzeba było dla danego użytkownika, oprócz profilu "manager" ustawić w rubryce editor użytkownika "żaden editor WYSIWYG". Teraz wszystko działa. Pozdrawiam