PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla1.5.0 na yo.yo - aktualizacja do 1.5.9



NEIL
19-01-2009, 11:55
Chcę trochę podszkolić się z umiejetności obsługi Joomla 1.5.9 PL. Niestety na serwerze yo.yo jest wersja 1.5.0 a ftp ma ograniczenie do 2 MB. Czy istnieje możliwość obejścia tego ograniczenia? Probowałem rozbić Jommla na 4 ZIP'y udało sie je przesłać ale niestety nie mogę ich tam rozpakować. Każda podpowiedź - pomoc mile widziana :D

zwiastun
19-01-2009, 12:12
Rozpakuj lokalnie i posyłaj na serwer.

NEIL
19-01-2009, 14:25
Rozpakuj lokalnie i posyłaj na serwer.

To bym musiał każdy plik rozbić na podkatalogi oddzielnie przesyłać, a to za dużo zabawy:mad:

zwiastun
19-01-2009, 14:46
A jak się "rozbija pliki na katalogi"? Co Ty pleciesz? Rozpakuj pakiet instalacyjny i przesyłaj katalog za katalogiem tak jakbys kopiował z dysku na dysk.

NEIL
19-01-2009, 15:11
A jak się "rozbija pliki na katalogi"? Co Ty pleciesz? Rozpakuj pakiet instalacyjny i przesyłaj katalog za katalogiem tak jakbys kopiował z dysku na dysk.

Części skladowe pliku to chyba podkatalogi? A nie podpliki?! Mniejsza o nazwę. Ftp ma ograniczenie do 2MB i jak robię tak jak piszesz to otrzymuję informację że nie jest możliwe dalsze kontynuowanie procesu wysyłania i być może nie o samo ograniczenie transferu tutaj chodzi

wysyłam np: administrator - wszystko jest ok az po pewnym czasie pojawia się w/w komunikat
otwieram więc administrator i po kolei wysyłam:
backups
cache
components
help
images
i znowu komunikat jak wyżej
moge niby otworzyć images i po kolei przesylać
addedit
address itp

Tylko czy to jest metoda? Oraz powstaje pytanie czy w trakcie takiego przesylania czegoś nie "zgubię"....? :confused:

NEIL
19-01-2009, 15:13
A może jest nakladka PL na 1.5.0?

zwiastun
19-01-2009, 15:43
Jest metoda! Zmienić serwer!
"Pliki i podpliki" to akademicka dysputa - w Linuksach wszystko to jest plikiem. Natomiast my nie mówimy o Linuksach, tylko standardowych nazwach, a te są dość jasne: plik to plik, katalog to katalog (folder)

NEIL
19-01-2009, 15:53
Jest metoda! Zmienić serwer!

A możesz cos podpowiedzieć /oczywiście darmowe/? Przerabiałem już lua i jatsu ale yoyo wypada najlepiej.....

zwiastun
19-01-2009, 15:56
najlepszy darmowy serwer testowy nazywa się "własny komputer domowy"