PDA

Zobacz pełną wersję : PROBLEM z description i keywords



luzaik
20-01-2009, 11:03
Witam serdecznie mam taki problem w serwisie www.ebooko.pl (http://www.ebooko.pl)
po wybraniu Pokaż źródło strony, w źródle mam bardzo długi opis strony oraz jeszcze więcej słów kluczowych, choć w administracji/konfiguracji globalnej/metadane jest wszystko ok:

http://www.ebooko.pl/img/ebooko.jpg

Moja prośba jest taka co powinienem poprawić żeby wszystko było ok ?
Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedz
Pozdrawiam

hecz
02-07-2009, 10:40
U mnie z kolei strona główna nie ma opisu (description) chociaż jest on wprowadzony w ustawieniach, przez co Google źle indeksuje moją stronę główną. Po pozostałych podstronach jest wszystko ok. Może ktoś wie jak rozwiązać ten problem?

Leonardo
02-07-2009, 21:26
Joomla dynamicznie używa słów kluczowych przez co w niejako dokleja ona słowa kluczowe artykułu do podstawowych słów kluczowych przez co w podglądzie źródła wydaje ci się, że masz ich więcej. Przejdź na inną stronę zobaczysz również, że oprócz słów kluczowych doklejone są kolejne dotyczące oglądanej treści. I nie martw się. To raczej wada zaleta niż wada Joomla.

hecz
06-09-2009, 01:02
U mnie z kolei strona główna nie ma opisu (description) chociaż jest on wprowadzony w ustawieniach, przez co Google źle indeksuje moją stronę główną. Po pozostałych podstronach jest wszystko ok. Może ktoś wie jak rozwiązać ten problem?
Czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu?

Hansolo
14-09-2010, 13:54
mam podobny problem
mam tak:
<meta name="keywords" content="" />
<meta name="description" content="" />
w zdrodle mimo ze w Joomli mam wszytko wpisane (w Konfiguracja globalnej)

Jola
14-09-2010, 19:22
Witam,
możesz podać więcej informacji?
Link, wersja Joomla, ustawienia pozycji menu...

Hansolo
17-09-2010, 16:30
co do mety "ogolnej" to przy kilku jezykach, trzeba wpisac ja tu:
JoomFish - Jezyki - Konfiguracja

mrufcia
26-11-2012, 13:56
Witam

Mam podobny problem. Na głównej stronie meta są puste. Strona jest na joomla 1.5. www.flexgroup.pl

Hansolo
26-11-2012, 14:08
trzeba zmnienic zmnienic ustawienia w samym Joomfishu ;)

mrufcia
26-11-2012, 14:25
dziękuje za pomoc, przejrzałam jeszcze raz ustawienia joom!fish i się udało :)

Hansolo
26-11-2012, 14:33
fajnie :)

west_kolo
04-01-2013, 12:15
witam, czy może mi ktoś powiedzieć co należy zmienić w ustawieniach joom!fisch aby były widoczne meta key i description? dodałem w konfiguracji języka tłumaczenia ...