PDA

Zobacz pełną wersję : aktywacja manualna nowgo usera



White Tiger
23-01-2009, 23:19
A więc gracze będą zgłaszać sie na stronie efifa.net poprzez formularz, ale ja nie mam pewności czy to prawdziwe osoby z gry i teraz chcialem wprowadzic takie coś że oni musieli by zrobić konto, i wyslać mi na poczte w grze potwierdzenie i wtedy ja manualnie ja uaktywniam im konto by mogli wysłać formularz

----
Teraz bardziej po polsku:
Czy da się zrobić tak by po zarejestrowaniu musiał bym ja aktywować manualnie?

eman
24-01-2009, 20:35
Kolego ta opcja jest dostępna normalnie w joomla.

Wejdź > Panel kontrolny > konfiguracja > system > potem w rubryce UŻYTKOWNICY masz opcje "automatyczna aktywacja" zaznaczasz na NIE i sam aktywujesz konta użytkowników...

Taka filozofia? :)

Pozdrawiam :)

jamartur
26-02-2009, 13:50
Ciekawe co piszesz bo ja nie mam takiej ścieszki w swojej joolmli 1.0.15 a borykam się z podobnym problemem.

eman
26-02-2009, 22:44
ja mam 1.5.x wiec moze w 1.0.x nie ma nie wiem wiec jak wprowadzilem w blad to sorki :)

duda88
12-07-2010, 09:07
Wybaczcie, że odświeżam temat, ale mam problem. Mimo, iż zaznaczam opcje "Automatyczna aktywacja - NIE", nadal po zarejestrowaniu konto uzytkownika automatycznie sie aktywuje z ta zmianą ze nie wysyla maila aktywującego.

Baaardzo prosze o pomoc

mjmartino
12-07-2010, 09:27
Ehhh przecież wam piszę że Automatyczna aktywacja czyli jeśli weźmiemy na NIE wówczas system nie będzie rozsyłał linku aktywacyjnego do konta co czyni konto od razu aktywnym. (Czytać ze zrozumieniem)
Zainstaluj CB komponent+mod logowania tam masz Require Admin Approval..