PDA

Zobacz pełną wersję : problem z edytorem w IE/ w FFox dziala polowicznie



craiz
03-06-2006, 20:50
Witam

Edytując wpisany już artykuł w polu “Wprowadzenie (wymagane)” tekst pojawia sie na 1 sekunde po czym znika i jest puste pole – bez możliwości edycji. W oknie I explorera pojawia się komunikat błędu skryptu linia 3258 char 5.
Wykonując to samo na Ffoxie moge edytować pola, zapisywać itd. Tylko nie działa dodawanie obrazów i kod html – otwiera się okienko pop up ale jest puste.


Problem testowałem u siebie na 2 komputerach. Wymieniałem edytory wyswig tinymce, mosce i fckeditor.


Teraz najciekawsze u mojego brata sprawa działa na IE bez problemu.


Wydaje mi się ze problemem może być u mnie coś z zabezpieczeń windy albo z java.... ???


Ktoś miał podobny problem?

pz

craiz
04-06-2006, 20:07
podaje odpowiedz jak rozwiazac problem - dodac witryne admisnitracyjna do "Zaufanych" w opcjach IE, ewentualnie tez dodac ja w ustawieniach blokowania okien pop up

pozdrawiam

djalbert
15-07-2008, 17:39
A jak ten problem rozwiącać w Mozilli??

fooky
06-02-2010, 13:29
pojawił mi się podobny problem w joomla 1.5.9
Dotyczy dodawania grafiki... otwiera się okienko do dodawania grafik... (standardowy wyswig)

Po czym po 3 sekundach znika część opcji (orzeglądaj / rozpocznij wczytywanie /wyczyść wszystko). co uniemożliwia wskazanie lokalizacji pliku do zassania.
w IE7 od razu się, wykrzacza, w FF jeśli w ciąu powiedzmy 2 sekund uda mi się kliknąć na "przeglądaj" to udaje się czasem grafikę zassać.

Grzecznie proszę o wskazówki...