PDA

Zobacz pełną wersję : instalacja DocMana w polskiej wersji jęz. (wersja z joomla.pl nie instaluje sie)



grzegorz.nowak
04-06-2006, 03:53
Wersja pobierana z Joomla.pl odpowiada, zę brakuje pliku instalacyjnego.
Instalka przez skopiowanie plikow na serwer tez sie nie udala.

Usunięcie "&" i zastąpienie innym ciągiem znaków (podpowiedź wcześniej na forum) też nic nie dała.

Czy mogę ściągnąć sobie docman w wersji angielskiej z www.mambodocman.com (http://www.mambodocman.com) i dograć postawione tam polskie tłumaczenia ?
(zrobiłem tak, że do katalogów /themes skopiowałem polskie, do /nie pamiętam frontend/backend) ale nie poszła mi instalacja :(

Co powinienem zrobić, żeby do wersji anglo dopisać polskie komunikaty użytkownika (backend może być anglojęzyczny) ?

Serdecznie pozdrawiam wszystkich walczących !
Grzesiek
P.S. A może znacie jakiś inny komponent o podobnym przeznaczeniu w wersji PL frontendu :?

Dylek
04-06-2006, 10:43
Jest Remository, ale to nie rozwiazuje Twojego problemu. Wyglada ze masz jakies klopoty z serwerem, na ktorym postawiles Joomla i cokolwiek byc nie uzyl zamaist Docmana - klopoty moga sie powtorzyc.

brainac
04-11-2006, 02:30
Ja mam nieco powiązany problem. Mianowicie ze strony do której prowadzi link z joomla.pl nie da się ściągnąć DOCMana (chyba niczego się nie da). Czy ktoś mógłby mnie poratować jakimś innym źródłem? Zależy mi na polskiej wersji, w końcu stronę robię dla Polaków. Z góry dzięki za pomoc.

P.S. Trochę googlałem ale nic nie znalazłem.

zwiastun
05-11-2006, 16:34
Na joomlademo.pl plikownia jeszcze nie jest udostępniona. Trwa sprawdzanie pakietów. Natomiast docman jest dostępny w PLIKOWNI na jooma.pl