PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zdjąć napis "Welcome to the Front Page"



zszalbot
26-01-2009, 11:46
Bardzo proszę o sugestie. Zainstalowałem joomlę z szablonem rhuk_milkway, który dostosowuję do swoich potrzeb. Nie umiem jednak poradzić sobie z jedną, zapewne prostą sprawą. Otóż chodzi o to, że na stronie głównej wyświetla się napis "Welcome to the Front Page". Nie wiem jak go zdjąć. Nie widzę go w pliku index.php. Nie widzę też opcji konfiguracyjnych w Article Manger. Z góry dziękuję za podpowiedź!

P.S. Szukałem na forum, ale nie znalazłem rozwiązania tego problemu.

BogdanH
26-01-2009, 12:08
Bardzo proszę o sugestie. Zainstalowałem joomlę z szablonem rhuk_milkway, który dostosowuję do swoich potrzeb. Nie umiem jednak poradzić sobie z jedną, zapewne prostą sprawą. Otóż chodzi o to, że na stronie głównej wyświetla się napis "Welcome to the Front Page". Nie wiem jak go zdjąć. Nie widzę go w pliku index.php. Nie widzę też opcji konfiguracyjnych w Article Manger. Z góry dziękuję za podpowiedź!P.S. Szukałem na forum, ale nie znalazłem rozwiązania tego problemu.
Menu/Menu_glowne_czy_ja sie_tam nzywa/-->klik. Po prawej Parametry systemu -->tytul strony.
Nie wiem czy masz zaplecze joomli po polsku czy angielsku. Chodzi w kazdym razie o Menu glowne.

zszalbot
26-01-2009, 12:11
Menu/Menu_glowne_czy_ja sie_tam nzywa/-->klik. Po prawej Parametry systemu -->tytul strony.
Nie wiem czy masz zaplecze joomli po polsku czy angielsku. Chodzi w kazdym razie o Menu glowne.

Rewelacja - serdecznie dziękuję!

Kurcze - chciałem podziękować za pomoc i pozytywnie ocenić wpis Pana Bogdana no i przez pomyłkę kliknąłem minus. Da się to jakoś anulować????

BogdanH
26-01-2009, 12:14
Rewelacja - serdecznie dziękuję!
Hehehe - nie rewelacja :)
Pamietaj, ze mozesz tez zablokowac wyswietlanie tytulu strony generowanej z kazdej pozycji menu i przecwicz wszystkie opcje, ktore sa po prawej stronie wlasciwosci pozycji w menu - przyda sie.

zszalbot
26-01-2009, 12:15
Hehehe - nie rewelacja :)
Pamietaj, ze mozesz tez zablokowac wyswietlanie tytulu strony generowanej z kazdej pozycji menu i przecwicz wszystkie opcje, ktore sa po prawej stronie wlasciwosci pozycji w menu - przyda sie.

Panie Bogdanie przepraszam - chciałem pozytywnie ocenić Pana odpowiedź i przez pomyłkę kliknąłem minus. Jak to cofnąć?

BogdanH
26-01-2009, 12:24
Panie Bogdanie przepraszam - chciałem pozytywnie ocenić Pana odpowiedź i przez pomyłkę kliknąłem minus. Jak to cofnąć?
Hahaha - zdarza sie i sadze, ze nic sie nie stalo. :)