PDA

Zobacz pełną wersję : toolbar w administracji znikną!



adams201
26-01-2009, 19:42
mam taki problem, grzebałem trochę w modułach administratora i przestawiłem kolejność lub kolejność modułu Toolbar po czym znikną z pola widzenia. Nie mogę teraz przestawić z powrotem gdyż nie mogę zapisać zmian tym toolbarem i jest klops. co mam zrobić ?reinstalacja joomli, backup z przed 2 tygodni z serwera? zainstalowanie tego modułu jeszcze raz? Proszę o pomoc

bmgstudio
26-01-2009, 21:05
mozesz zmienic ustawienia modulu z poziomu bazy danych, jesli nie masz dostepu z poziomu administratora modulow

adams201
26-01-2009, 21:18
Witam, dzięki za pomoc, ale czy mogę prosić o bardziej dokładną odpowiedź. plik modułu toolabar nic w sobie nie ma ciekawego do ustawiania, a z tą bazą danych to nie wiem o co kaman.

bmgstudio
26-01-2009, 21:20
najpierw napisz dokladnie co z nim namieszales, bedzie mi latwiej powiedziec jak to cofnac

adams201
26-01-2009, 21:32
prawdopodobnie zmieniłem kolejność wyświetlania oraz pozycję na submenu z pozycji toolbar modułu toolbar w zakładce administrator w modułach. Nie widzę teraz ikonek Zapisz Zastosuj i zamknij bez tego nic nie można zrobić. Na domiar złego potem zacząłem pokoleji wyłączać inne moduły z nadzieją że toolbar gdzieś wskoczy na widok, niestety wyłączyłem moduł który wyświetlał opcje Witryna Administrator w modułach, teraz to już nie mogę wogóle przejść na administrator żeby zobaczyć listę modułów administratora nie mówiąc już o zmianie. Pozdrawiam

bmgstudio
26-01-2009, 21:39
to troche namieszales :P

najszybciej bedzie, jak przez phpmyadmina wejdziesz do bazy danych joomli i w tablei:jos_modules (http://localhost/phpmyadmin/tbl_structure.php?db=uslugi&token=68ef7fe1db7d21fe44b869c38982e2ed&table=jos_modules)
odnajdziesz modul Toolbar i zmienisz mu pozycje na toolbar
i modul Quick Icons na icons

mozesz rowniez mu zmienci suatwienie wyswietlania - published daj na 1 jesli masz 0

adams201
26-01-2009, 22:03
królu złoty, działa, jeszcze muszę resztę przywrócić. Pozdrawiam