PDA

Zobacz pełną wersję : problem z wstawieniem linku w Tiny MCE



freeriders
26-01-2009, 20:54
Joomla 1.5.9
edytor: Tiny MCE

Mam problem z wstawianiem linku, na starszych wersjach joomla zaznaczałem tekst i wciskałem ikonkę wstawiania linku, wyskakiwało okno, podawałem po kolei katalog-sekcje- arytukuł- i wybierałem link do konkretnego artykułu. teraz nie mam takich opcji, co ustawić żeby te opcje były dostępne w wyskakującym oknie wstawiania linku. Prosze o pomoc bo się już naszukałem sporo i nic nie mogę znaleść.

pozdrawiam

bmgstudio
26-01-2009, 21:08
a co sie pojawia w tym popupie ? jesli w ogole nie pojawia sie to musisz zmienic chmody dla edytora, np. poprzez total commandera

freeriders
26-01-2009, 21:28
przy wstawianiu linka okno się pojawia, ale żeby wstawić link musiałem kiedyś po kolei wybrać np. artykuł, później w jakiej sekcji, następnie dany artykuł i kod do artykułu wstawiany był automatycznie, teraz nie mam tego w wyskakującym oknie, mogę tylko wybrać np czy artukuł ma się otwierac w nowym czy w tym samym oknie, lub wpisać gotowy kod do wybranego artykułu, skąd ja go mam wziąść...

bmgstudio
26-01-2009, 21:49
watpie aby byl do ten edytor, ani w wersji 1.5 ani w starszych nie spotkalem sie z takis sposobem linkowania artykulow w MCE.

zwiastun
27-01-2009, 00:37
To był dodatek w JCE

freeriders
27-01-2009, 09:01
Czy jest taki dodatek pod Tiny MCE?? Jak najłatwiej zdobyć link danego artykułu, jeżeli jest opublikowany ale nie jest jeszcze podłączony pod stronę??