PDA

Zobacz pełną wersję : Niechciany tytuł w kontaktach



SzymonSn
27-01-2009, 09:54
Witam.
Jestem nowym użytkownikiem joomla i mam pewien problem.
Tworzę stronę na podstawie szablonu "blueclouds" i mam problem z komponentem kontakty.
Po wprowadzeniu wszystkich ustawień na mojej stronie w dziale kontakty pojawia się nad nadanym przeze mnie tytułem Kontakty .... napis "To Joomla". Przeszukałem wszystkie elementy szablonu i nie wiem jak usunąć ten napis.
Czy ktoś może mi pomóc ???? :confused:

Anton32a
26-07-2009, 14:26
Też mam ten problem i nie moge tego znaleźć widze że to forum jest martwe

malkowitch
26-07-2009, 18:10
Nie wymagajcie że wszyscy w ciągu 5 min dostaniecie odpowiedź na trywialne pytania.
Wszyscy który tu pomagają pomagają z własnej woli w wykorzystując własny wolny czas więc bez bulwersacji.

Po pierwsze powinieneś przejrzeć w jakim miejscu wskakuje tekst.
Po drugie podać jakiś link. Po trzecie przejrzeć pliki w katalogu szablonu.

Anton32a
26-07-2009, 22:51
Przybliżając bardziej problem z kontaktami i tytułem TO JOOMLA!.
Występuje on u mnie tylko w topmenu! i u innych zapewne również i nie wiem jak usunąć pokazujący się wpis u góry w tytule TO JOOMLA! nie mam pojęcia skąd się on bierze.
Zniana nazwy komponentu w mainmenu powoduję że tytuł się zmienia czyli w mainmenu działa wszystko poprawnie.
cały czas szukam gdzie to dziadostwo należy zmienić. Zresztą teraz widze że ten wpis występuje na wielu stronach tylko nikt na to nie zwrócił uwagi

Co do pomagania z własnej woli. Myśle że na tym polega idea grup dyskusyjnych by dzielić się informacjami i raczej nie wydaje mi się by ktoś pisał tu nie z własnej woli.

malkowitch
26-07-2009, 23:09
A więc zrobimy mały test by sprawdzić twoje "chęci"

Sprawdzałeś pliki szablonu?
Sprawdzałeś ustawienia szablonu w panelu?
Sprawdzałeś moduły?
Sprawdzałeś kontakty?
Sprawdzałeś kategorie kontaktów?

Anton32a
26-07-2009, 23:50
Tak wszystko sprawdziłem i juz znalazłem problem
Najlepiej usunąć kontakty z topmenu i utworzyć go jeszcze raz
Defaultowo kontakty w topmenu są stworzone jako link-url i dlatego nie ma możliwości zmiany tytułu
Należy usunąć i dodać nowy element topmenu -z grupy components - component
I wszystko śmiga
Sorki że uraziłem kogoś pytając ale przynajmniej zamieściłem odpowiedź