PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z importem bazy danych :/



maniek
04-06-2006, 15:52
Próbuje przenieść joomla z jednego serwera na drugi... i narazie wsyztsko idzie jak powinno (posluguje sie poradnikiem napisanym przez jednego z administratorów tego forum). Wszystko juz zrobilem. Mam na mysli edycje pliku configuration.php, wyslanie starej joomli na nowy serwer, od tego momentu jestem w kropce, poniewaz exportuje baze danych i chce ja zaimportowac do bazy danych na nowym serwerze... przy kazdej probie mysql zwraca komunikat : " #1064 - Something is wrong in your syntax obok 'DEFAULT CHARSET=latin1 AUTO_INCREMENT=7' w linii 37 " - nie wiem co to znaczy bo na sql sie nie znam ;P. Byc moze zle exportuje... albo juz sam nie wiem :( - takie proste sie to wydawalo podczas czytania tutka waszego admina a teraz sie mecze nad takim problemem... doslownie juz przy koncu pracy... :( (import bazy jest oistatnim punktem w tutku).

Importuje baze sql w phpmyadminie przez : wykonanie zapytania z pliku tekstowego... byc moze zle to robie :(? Prosze bardzo o pomoc :( - probowalem juz wszystkiego ;( na moje mozliwosci

sogo
04-06-2006, 16:47
podczas eksporu bazy w tabelce po prawej w opcjach SQL zamiast none wybierz MYSQL40 i taki plik wgraj, jeśli taka niezgodność jest powodem to pomoże, jeszcze mogą czekać Cię kłopoty z kodowaniem polskch znaków i jeszcze....
pozdr.

maniek
04-06-2006, 17:11
wielkie dzieki ;) - kocham Cie :*:cool: :D bardzo mi zalezalo na tej bazie ajajajaj :D