PDA

Zobacz pełną wersję : Administrator -redaktor - zmiana na inne



piotreczek100
27-01-2009, 23:14
Witam
Przeszukałem całe forum i nie znalazłem rozwiązania. Potrzebuję zmienić wygląd wyświetlanych artykułów i nie wiem czy w dobrym dziale piszę o co mi chodzi a mianowicie:
Chciałbym by zamiast tekstu "wpisany przez administrator lub redaktor" był inny wpis. Nie wiem czy istnieje możliwość by pod każdym tytułem np wstawić link, ale jeśli nie to wystarczyłoby mi rozwiązanie by zmienić to "wpisany przez administrator lub redaktor" na jakiś inny wpis. Czy jest ktoś w stanie mi pomóc? Z góry bardzo dziekuję

Dakota
28-01-2009, 00:00
szukaj w plikach językowych

piotreczek100
28-01-2009, 00:09
Dzieki Dakota za zainteresowanie ale przejżałem wszystkie pliki językowe i niczego nie znalazłem :( zmieniłem w kilku plikach ale kopa to nie to. Myślę że musiałbym zmienić gdzieś indziej ale pytanie gdzie?:(

PeFik
28-01-2009, 08:58
dziwne.... widocznie źle szukałeś!
w plikach językowych poszukaj frazy "wpisany przez"

pl-PL.com_content.ini

/potem na serwer , następnie CTRL+F5

piotreczek100
28-01-2009, 16:02
NO właśnie o to chodzi że "wpisany przez" usunąłem, ale co zrobić by zmienić administrator czy redaktor na coś innego? gdzie tego szukac? Może źle się wyraziłem o co mi chodzi :) Chcę uzyskać taki efekt by pod tytułem był link www. a nie jak jest w standardzie redaktor:Administrator; usunąlem "Wpisany przez " i teraz zostało mi zmienienie administrator na to co chciałbym by tam by lo napisane:)

piotreczek100
28-01-2009, 20:45
Witam ponownie
Rozwiązanie jest bardzo proste ale niestety nie wiedziałem jak do tego dojść:) Na wszelki wypadek gdyby ktoś kiedyś potrzebował takiej opcji to napiszę, że najpierw trzeba w pliku pl-PL.com_content.ini usunąć episane przez a później w ustawieniach użytkowników nalezy zmienić Administrator na to czego się oczekuje. Gdyby ktoś chciał zobaczyć o jaki efekt mi chodziło to zapraszam na stronkę www.chelm24.pl (http://www.chelm24.pl) :) A może podpowie mi9 ktoś jak z tego zrobić aktywny link? żeby za każdym razem można była stąd przejśc na stronę startową:)