PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z dodawaniem, załączników w JCE Edytor



sylwekb
28-01-2009, 10:55
Joomla 1,5,9 + JCE 1.5.0 Stable plugin 1,5,1
Jak można poprzez Edytor dodawać np pliki pdf ? Próbuję dodawać poprzez ikonkę Insert / Edit link --> Browser --> Wczytaj --> Przeglądaj --> wybieram plik w formacie pdf i klikam upload, pojawia się komunikat Unable to Upload file.
Próbuję to także robić przez Image managera ale pojawia się komunikat: Unsupported file type.
Czy są gdzieś możliwe do dodania rozszerzenia plików aby przyjmowało nie tylko pliki jpg, gif, png ale także pdf?

Jac
28-01-2009, 14:04
Jak można poprzez Edytor dodawać np pliki pdf ?
Czy są gdzieś możliwe do dodania rozszerzenia plików aby przyjmowało nie tylko pliki jpg, gif, png ale także pdf?

Potrzebujesz dodatku do edytora JCE o nazwie File Manager, za pomocą którego publikuje się pliki w łatwy i szybki sposób.
Rozszerzenie to jest płatne. Subskrybcja (dostęp) kosztuje bodaj 20 dolarów.
Przy okazji otrzymuje się kilka innych przydatnych rozszerzeń do edytora.
Szczegóły tutaj (http://www.joomlacontenteditor.net/index.php?option=com_content&view=article&id=45&Itemid=94).

sylwekb
28-01-2009, 14:15
Dzięki, właśnie także to odszukałem. Mam pytanie czy to pobranie i opłata dotyczy instalacji na jednej stronie WWW czy więcej bo nie znalazłem w opisie twórcy file managera?

Jac
28-01-2009, 14:26
Dzięki, właśnie także to odszukałem. Mam pytanie czy to pobranie i opłata dotyczy instalacji na jednej stronie WWW czy więcej bo nie znalazłem w opisie twórcy file managera?

Z tego co wiem, nie ma ograniczeń co do ilości witryn.
Instalujesz edytor i rozszerzenia dowolną ilość razy.
Dla pewności możesz zapytać autora.