PDA

Zobacz pełną wersję : Wyślij wiadomość - nie widzi kategorii



cayser
04-06-2006, 18:34
Witam.
Stowrzyłem grupeużytkowników, którzy po zalogowaniu się na stronie mają możliwość wysłania wiadomości. Stworzyłęm Sekcje a w niej kategorie dla tych osób. Lecz w momęcie kiedy sę logują podczas pisania wiadomości w polu wybór kategorii nie ma żadnej z nich. Dlaczego nie ma ich skoro stworzyłęm ich i to wiele?

Czy jest możliwość zmainy stylu edytora do pisania widomości, standardowo jest iałę tło a chciałem inne.
Dziękuję za pomoc

stone
04-06-2006, 19:28
Edytor zmieniasz w konfiguracji joomli ale najpierw musisz go doinstalowac

natomiast o ile dobrze zrozumialem, problem moze tkwic w linku ktory prowadzi do strony z forumlarzem gdyz w tym linku jest zapisane id sekcji ktorej kategorie maja byc dostepne

Rybik
05-06-2006, 01:52
byl kiedys znany blad ze com_contact nie wyswietlalo listy kategorii kontaktow czy cos takiego

cayser
05-06-2006, 09:48
Dzięki za pomoc, zmiana w linku "numeru id sekcji" na prawidłowy dało oczekiwane rezultaty :-)

Radek Radeon
01-10-2007, 13:52
Sorki, że odkupuję stary temat, ale tworzenie nowego nie ma sensu:


zmiana w linku "numeru id sekcji" na prawidłowy dało oczekiwane rezultaty :-)
Zbytnio nie rozumiem jaki to jest link prawidłowy: ja mam
index.php?option=com_content&task=new&sectionid=1&Itemid=0
i co mam zmienić? new&sectionid ?

raf-tv
25-10-2007, 12:37
Najprościej jeśli chodzi o konkretną sekcje to dodaj nową pozycje w menu i wybierz (http://sp5zdh.org.pl/administrator/index2.php?option=com_menus&menutype=mainmenu&task=edit&type=submit_content&hidemainmenu=1) Wyślij Artykuł | Materiał

Mam trudniejsze pytanie jak zrobić by przy dodawaniu niusa było widać wszystkie sekcje a nie konkretną???