PDA

Zobacz pełną wersję : Adsmanager export ogłoszeń



advstr
28-01-2009, 17:07
Witam może ktoś mi pomoże jak wyexportować ogłoszenia 8000tys sztuk z adsmanager na joomli do pliku, ponieważ chce ustawić termin wygasnięcia ogłoszeń, wiem że jak to zrobie to mi wszystkie znikną, więc chciałbym miec je w zapasie żeby można było je przywrócić, wiem że kiedyś to ustawiłem jak miałem ich 4000tyś i znikły wszystkie. Miałem kopie bazy danych i tylko to uratowało mnie przed ich stratą. prosze o info na forum lub gg 3875666
Wojtek

zwiastun
28-01-2009, 17:33
: phpMyAdmin
- stwórz sobie kopię tabeli
- eksportowanie tabeli do pliku wyjaśnione w opisie posługiwania się phpMyAdminem

advstr
28-01-2009, 19:04
ok zrobie tak mam nadzieje że nie strace wszystkiego, dam odpowiedz jak wszystko bedzie grać. Pozdro

zwiastun
28-01-2009, 19:11
1. Kopia, kopia, kopia - jak sobie zrobisz kopię tabeli, to nic nie stracisz - bo zawsze możesz odzyskać dane z kopii (oczywiście, kopie robimy tuż przed kolejną operacją)
2. Terminy (jeśli wszystkie) możesz przedłużyć jednym zapytaniem w bazie danych bezpośrednio

advstr
29-01-2009, 06:54
dzieki za fachową odpowiedz, jeszcze jedno jakim poleceniem przedłużyć tą wartość, po psecundo nie moge przedłużyć ważności ogłoszenia po otrzymania maila z linkiem do przedłużenia wyskakuje błąd:
[500] Internal Server Error : Wewnętrzny błąd serwera
Wewnętrzny błąd serwera (np. zawieszenie programu CGI) lub błąd konfiguracji. Proszę skontaktować się z administratorem webmastermoje_konto.nazwa.pl i poinformować go o czasie pojawienia się błędu wraz z podaniem innych informacji, które mogły być przyczyną błędu.

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request. Please contact the server administrator webmaster@moje_konto.nazwa.pl and inform them of the time the error occured and anything you might have done that may have caused the error.