PDA

Zobacz pełną wersję : Blad przy instalowaniu com_jce versja 1.1.1



BogdanH
29-01-2009, 05:09
Po raz kolejny instaluje JCE i po raz kolejny dostaje blad:
XML Parsing Error at 106:34. Error 4: not well-formed (invalid token) XML Parsing Error at 106:34. Error 4: not well-formed (invalid token)
Czy ten blad jest krytyczny dla aplikacji?
Jak sie go pozbyc?

BogdanH
29-01-2009, 05:56
Polska wersja UTF komponentu JCE nie insta;uje sie w calosci. Jedynie plik xml i maly plik php. W komponentach zaplecza jest jedynie JCE bez drzewa. Angielska wersja com_jce tez laduje sie w calosci ale z bledem i jest zablokowana.
Z pospiechu zainstalowalem bota jce, jest widoczny w instalatorze ale nie daje sie odinstalowac. Przeszukalem wszystkie katalogi joomli i wywalilem wszysto co ma zwiazek w nazwach z jce, a to cholerstwo dalej jest widoczne w instalatorze (bot) no i w efekcie nie moge nic doinstalowac.
Z powodu swojego napalenia na jce potrzebuje pomocy jak oczyscic joomle ze sladow JCE. :(

BogdanH
29-01-2009, 06:52
Zainstalowalem bez problemow oryginalna wersje JCE 1.5.
Wyglada na to, ze wersje 1.1... nie za bardzo pracuja z joomla 1.5.

PeFik
29-01-2009, 09:38
Dziwne przypadłości ma twoja Joomla! lub raczej jej właściciel,
u mnie zawsze JCE pod 1.5.x instaluje się tak samo gładko.
Może to kwestia wersji z której korzystasz, ponadto widzę że narzekasz na brak tłumaczenia ... jeśli tak to bierz słownik i sam potłumacz kilka plików, ojoj boli? Ja tak czasem robię, i nic mi nie ubyło, oprócz czasu.

JCE Editor dla Joomla! 1.5.x to w wersji darmowej raptem dwa pliki:
- com_jce_150.zip
- plg_jce_151.zip

+ jeśli ktoś chce plg_jce_utilities_217.zip

BogdanH
29-01-2009, 09:59
Dziwne przypadłości ma twoja Joomla! lub raczej jej właściciel,
u mnie zawsze JCE pod 1.5.x instaluje się tak samo gładko.
Może to kwestia wersji z której korzystasz, ponadto widzę że narzekasz na brak tłumaczenia ... jeśli tak to bierz słownik i sam potłumacz kilka plików, ojoj boli? Ja tak czasem robię, i nic mi nie ubyło, oprócz czasu.
JCE Editor dla Joomla! 1.5.x to w wersji darmowej raptem dwa pliki:
- com_jce_150.zip
- plg_jce_151.zip
+ jeśli ktoś chce plg_jce_utilities_217.zip
Hehehe - moze i wlasciciel, ale z jce 1.1... mam problemy - coz.
Trzeba bedzie zabrac sie za tlumaczenie, bo ma toto sluzyc typowym blondynkom z kawalow. :)
Generalnie to szukam edytora, ktory moze linkowac pliki wyslane na serwer (z automatu - podobnie jak jce) i moze wczytywac grafiki do artykulow + kilka bajerkow typu, bold italic...
W sumie szkoda, ze Tiny nie wspiera linkowania plikow.