PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z rozbudowaną ankietą w PollXT



nowyr
29-01-2009, 20:22
Witam

Pracuje na joomli 1.0.15IE PL i mam zainstalowany komponent ankiet pollxt 1.23.06. Mam problem z utworzeniem ankiety z dużą ilością opcji do wyboru tzn. Po wprowadzeniu 1. Pytania z 10 opcjami wyboru i 2. Pytania gdzie miało być również 10 opcji wyboru, przy próbie dodania 6 opcji do tego pytania pojawia się mi biały ekran.
Czyżby ten komponent miał ograniczenie w ilości opcji pytań możliwych do utworzenia? A może chodzi o przekroczenie czasu zapytania do bazy? A może coś jest nie tak z konfiguracją php? Dodam, że jeśli z ręki dodam pytania i opcje odpowiedzi do bazy to one wyświetlą się w ankiecie (od frontu) ale już z poziomu administratora nie dostane się do tej ankiety (po kliknięciu pojawi się biały ekran). Proszę o info czy ktoś miał podobny problem i jak go rozwiązał.
Dodam, że ta sama sytuacja ma miejsce zarówno podczas pracy na serwerze i komputerze lokalnym (testuje na Xampp-ie) ...

Pzdr.

nowyr
11-02-2009, 08:07
Witam

Ponawiam temat ... jeśli ktoś znajdzie chwilkę proszę o przetestowanie czy u Was da się stworzyć sondę, która ma tak jak u mnie np. 3 pytania po 10 opcji. Oczywiście radzę sobie przez ręczne modyfikowania bazy w phpmyadminie i tam dodawanie poszczególnych opcji ... ale to nie tak powinno działać (i jest to uciążliwe) ...

Pzdr.