PDA

Zobacz pełną wersję : problem z tinymce



adlibitum
01-02-2009, 16:37
Witam.
Zainstalowałem sobie pakiet jarzebiny z gotowymi doinstalowanymi paczkami. Zainstalowany tam edytor tinymce 2.0.
Problem polega na tym ze w momencie wyłaczenia tinymce i właczenia Xstandard probujac dodac nowy artukół widze biała strone nie moge dodac artykułu ani nic nowego w dziale artykuły.
Chce zrezygnowac z tinymce poniewaz na pozór wszystko w nim działą do momentu gdy chce dodac jakis link lub obrazek poprostu nie mam mozliwosci przegladania swojego dysku (brak jest tego przycisku który uruchamia przegladania dysku a tym samym dodanie obrazka) podobna sytuacja jest w przypadku linka.
czy ktos spotkał sie z podobnym problemem.
Bardzo prosze o pomoc i z góry dziekuje
pozdrawiam

adlibitum
05-02-2009, 19:50
czy nikt nie jest mi w stanie pomóc ??????

adlibitum
05-02-2009, 21:02
moze obrazek w załaczniku wyjasni wiecej.pomocy please !!!!!

hesar
05-02-2009, 21:19
a probowales w roznych przgladarkach?

artukół - a fuj

adlibitum
05-02-2009, 21:46
tak próbowałem jeszcze w firefox ale jest to samo :(

hesar
05-02-2009, 22:13
hmmm - to ciezka sprawa
widze dwie opcje - ponowana instalacja calej paczki (moze gdzies obok i sprawdzenie czy jest to samo)
ew. sprobowanie samej aktualizacji tiny :/
ale nie wiem czy to pomoze

adlibitum
05-02-2009, 22:49
instalowałem paczke chyba ze 4 razy od poczatku. a czy ty tez masz moze to samo jak ta jarzebine zainstalujesz u siebie ??albo moze napiszesz mi jak aktualizowac ten edytor tinymce 2.0dziekuje za zainteresowanie tematem.

zwiastun
05-02-2009, 23:17
ad. xStandard = żeby się n nim posługiwać, trzeba także zainstalować w Windowsach
ad. TinyMCE - możliwe, że problem powodowany jest przez włączony FlashUploader (konfiguracja witryny)

hesar
05-02-2009, 23:32
nie uzywam jarzebiny - mialem natomiast kiedys problem z tiny w operze
natomiast w ie chodzila bezblednie - nie pomne w tej chwili co to byla za wersja :/

sprobuj to co zwiastun mowi

adlibitum
05-02-2009, 23:55
niestety nie wiem gdzie tą opcje zmienić flashuploader przegladałem ustrawienia przegladarki narzedzia>opcje>zabezpieczenia i zaawansowane ale nic mi sie nie rzuciło konkretnego???

zwiastun
06-02-2009, 00:09
A to w przeglądarce masz konfigurację witryny? No cóż... Nie po raz pierwszy wydaje mi się, że używam języka polskiego.

adlibitum
06-02-2009, 19:07
ok załapałem, z tym flash uploaderem. wyłaczyłem go ale nadal jest to samo :(. czy ktos ma jeszcze jakies inne sugestie ???prosze o pomoc .Przeszukałem "poł" internetu i nigdzie nie znalazłem takiego błedu.a czy po instalacji jarzebiny inni tez maja taki problem u siebie ??

save
14-02-2009, 08:21
Witam.

Mam podobny problem, choć może nie do końca. Loguje się do admina, otwieram artykuł nowej wiadomości, próbuję wstawić obrazek i wyskakuje mi okienko, bez żadnych dodatkowych opcji, całe białe - z informacją (na dole) zakończono. W standardzie powinny pojawić się opcje, która pozwolą na dodanie zdjęcia, linka, itd.
Gdzie tkwi problem?

zwiastun
14-02-2009, 08:42
To nie jest ten sam problem - załóż nowy wątek

save
14-02-2009, 08:44
Już sobie poradziłem.
Wystarczyło wpisać adres strony bez www czyli: http://nazwadomeny.pl/administrator

adlibitum
18-02-2009, 18:33
u mnie niestety tiny dalej cos kwasi rece mi juz opadają.Zastanawiam sie czy to czasem nei jest wina przegladarki albo braku jakiegos ustawienia systemowego.prosze o sugestie

adlibitum
24-02-2009, 12:03
mogłby ktos ta jarzebine zainstalować u siebie i sprawdzić czy dzieje się to samo ??
prosze o pomoc