PDA

Zobacz pełną wersję : Galeria do Joomla 1.5.9



arkasper
01-02-2009, 18:26
Szukam galerii do Joomla 1.5.9 w polskiej wersji językowej, w której istnieje możliwość podziału na kategorie.
Zainstalowałem JoomGallery ale nie mogę znaleźć żadnego spolszczenia.

Chrumek
01-02-2009, 21:46
Phoca Gallery : www.phoca.cz + polski plik językowy

duparator
02-02-2009, 01:19
Witam
Mam podobny problem, otóż poszukuję galerii w której można będzie tworzyć odnośniki do KATEGORII, a nie tylko albo do poszczególnych galerii albo do widoku wszystkich.
Testowałem już Phoca, morfeo.. i rs....
RSGallery2 jest ładniutka i fajna ale brak tej funkcji (jak i w wielu innych testowanych) mnie rozkłada.
Czy łatwo jest tak zmodyfikować komponent ażeby tworzył taki odnośnik? Html znam średnio.
Pzdr

arkasper
02-02-2009, 06:46
Gdzie mogę znaleźć plik językowy do PhocaGallery ?

zwiastun
02-02-2009, 13:34
Jest w pakiecie instalacyjnym!

xfm
04-02-2009, 16:02
To może ja się podzielę swoimi spostrzeżeniami. Od kilku mięsięcy podczas tworzenia strony szukałem odpowiadającego mi komponentu galerii i tak naprawdę nie znalazłem wśród dostępnych, bo każdym czegoś brakuje, jednak istnieje rozwiązanie alternatywne, czyli integracja z potężnym skryptem gallery2.

Najbardziej na czym mi zalezało, to plugin integrujący wyszukiwarkę, łatwe dodawanie zdjęc za posrednictwem xp publish, przyjazne adresy i w pełni po polsku. Galerię jednak najlepiej wywoływać nie jako komponent, lecz z jej katalogu, wystarczy jeszcze przerobić tempplatke galerii, dodac top oraz bottom głownej strony i gra :)

herman
04-03-2009, 16:03
joom gallery - nie ma polskiej wersji ale bez problemów działa na wersji 1.59

ravben
04-03-2009, 18:34
Witam jest nakładka polska ale nie na admina u mnie działa www.ravben.com

ravben
04-03-2009, 18:45
podmienic i cieszyc sie

seleven
05-03-2009, 08:29
ktory koponent galeri do joomli 1.5.9 jest najlepszy aby wykorzystac go na stronie gdzie ludzie sami moga ladowac swoje zdjecia dostaja oceny komentarze do swoich galeri Cos podobnego do galeri na stronach spolecznosciowych

zwiastun
05-03-2009, 11:02
Jeden lubi czosnek a drugi schabowe!

xfm
05-03-2009, 11:29
ktory koponent galeri do joomli 1.5.9 jest najlepszy aby wykorzystac go na stronie gdzie ludzie sami moga ladowac swoje zdjecia dostaja oceny komentarze do swoich galeri Cos podobnego do galeri na stronach spolecznosciowych

Jeżeli chcesz zrobić portal tylko społecznościowy, to lepiej użyj do tego celu jakiegoś specjalistycznego skryptu darmowego lub płatnego. Na Joomla korzystając z darmowych komponentów owszem zrobisz, ale licz się z ogromem mozolnej pracy metodą prób i błędów.

Zawiastun: czosnek do schabowego akurat idealnie pasuje, ja bym bardziej powiedział, że "jeden woli wątróbkę a drugi schabowe" :)

seleven
05-03-2009, 21:02
Zwiastun ale ja np chcialbym sie dowiedziec jaki lubisz czosnek a jaki schabowy po to jest forum aby pytac i zdobywac informacje od ludzi ktorzy juz testowi np roznej masci komponenty i teraz np juz wiem na czym stoje dzieki xfm.

zwiastun
05-03-2009, 21:17
To z łaski swojej poprzeglądaj to forum i wątki dotyczące galerii.
Co rusz pojawia się tu mędrzec, który wie lepiej, po co jest forum, tylko nie wie, jak z niego korzystać.