PDA

Zobacz pełną wersję : Edytor JCE i upload plikow...



BogdanH
02-02-2009, 09:59
Nie moge zmusic JCE do uploadowania plikow. Probuje to robic przez Insert image i przez tworzenie linku. W obu przypadkach opcja "Upload" nie dziala (pokazuje okienko ale klawisz "Add file" nie powoduje reakcji). Mam prawidlowo skonfigurowana sciezke dostepu (widze katalogi i ich zawartosc).
Czy jest jakis sposob zeby to poprawic?

zwiastun
02-02-2009, 13:41
Wyłącz Flash Uploader w konfiguracji Joomla

BogdanH
02-02-2009, 16:41
Wyłącz Flash Uploader w konfiguracji Joomla
Mam wylaczony

BogdanH
03-02-2009, 05:24
Mam wylaczony
Dziekuje - w samym JCE tez byla pozycja flash/html.

marhatx
31-07-2009, 14:08
Ja trochę mam inny problem mianowice w samym JCE działa mi upload grafiki natomiast mam brak opcji uplodowania pozostałych plików typu :pdf, doc z tego co się doczytałem brakuje mi jakiego plugina ?

Mam zainstalowane następujące elekmenty :

- com_jce_156.zip
- plg_jce_153.zip

Dopiero zaczynam zabawę z joomla więc proszę o wyrozumiałość ;)

seba2
01-08-2009, 08:17
Ja trochę mam inny problem mianowice w samym JCE działa mi upload grafiki natomiast mam brak opcji uplodowania pozostałych plików typu :pdf, doc z tego co się doczytałem brakuje mi jakiego plugina ?Mam zainstalowane następujące elekmenty :
- com_jce_156.zip
- plg_jce_153.zip
Dopiero zaczynam zabawę z joomla więc proszę o wyrozumiałość ;)
Prawdopodobnie pomoze dopisanie pdf/PDF w kofiguracji globalnej/system/media. Sprawdz czy tam jest taki wpis.

marhatx
02-08-2009, 18:32
Powyższe rozszerzenia mam dodane ale dalej nic. Nie wiem czy też dobrze może przedstawiłem problem znaczy się mam opcje Insert/Edit Image i tu mogę spokojnie uplodować grafikę i linkować ale nie mam opcji Insert/Edit File tak żeby można było wrzucać jakieś pdf-y na serwerek i odrazu linkować je na stronce.

seba2
03-08-2009, 08:21
Powyższe rozszerzenia mam dodane ale dalej nic. Nie wiem czy też dobrze może przedstawiłem problem znaczy się mam opcje Insert/Edit Image i tu mogę spokojnie uplodować grafikę i linkować ale nie mam opcji Insert/Edit File tak żeby można było wrzucać jakieś pdf-y na serwerek i odrazu linkować je na stronce.
Ja tez mam Insert/Edit Imahe ale przyjmuje mi pdf.
Czy w Konfiguracji globalnej/system dopisales fdf do pola "ozwolone typy MIME"? Ja tam mam ...,application/pdf,...

marhatx
03-08-2009, 15:12
Zainstalowałem plugina File Menager 1.5.0 wszystko śmiga, dziękować za podpowiedzi :)