PDA

Zobacz pełną wersję : AkoComment, gdzie są komaetarze?



himen
02-02-2009, 15:44
Witam, wiecie może gdzie są zapisywane na serwerze komentarze tego komponentu? chodzi mi o katalog , lub plik

Pozdrawiam

zwiastun
02-02-2009, 15:58
W bazie danych.

himen
02-02-2009, 16:15
bo mam problem, odinstalowałem akokomments tweaked 1.4.6 i zainstalowałem wersje tweaked special edition 1.4.6 PL i nie ma komentarzy ma ktoś może pomysł aby je odzyskać, przywrócić czy co kolwiek?

Dakota
02-02-2009, 16:37
a wszystko masz opublikowane....moze są do tego jakieś pluginy...sprawdź

himen
02-02-2009, 16:41
bot opublikowany, przed odinstalowaniem było ok 5 tyś. komentarzy, nie chce mi się wierzyć że usunęły się z componentem to już by był absurd... w administratorze akocomment w zakładce komentarze nie ma nic.... pomocy! Please...

zwiastun
02-02-2009, 17:17
Sprawdź, czy są w bazie danych! Przecież tego nikt za Ciebie nie zrobi! Jeśli usunął, to płacz nic Ci nie pomoże, co najwyżej kopia bazy danych.
W pakiecie instalacyjnym, jak widzę, jest instrukcja, a w niej tekst po polsku!
"Instrukcja aktualizacji z Tweaked version 1.2 lub Tweaked Special Edition 1.2 do Tweaked Special Edition version 1.3 lub późniejszych

Jeśli chcesz zachować komentarze, sporządź kopię tabeli bazy danych (zrzut) jos_akocomments (lub mos_akocomment, albo z innym przedrostkiem). Odinstaluj starą wersję Akocomment Tweaked 1.2, zainstaluj AkoComment_Tweaked_Special_Edition, a następnie odtwórz tabelę z kopii zapasowej.

Nowsze wersje (powyżej 1.3) będą zachowywać istniejące komentarze w bazie danych: odinstaluj starszą wersja i zainstaluj wersję AkoComment_Tweaked_Special_Edition."
Wynika z tego, że baza powinna się zachować.