PDA

Zobacz pełną wersję : Nie wyświetlają się templatki



zbuko
21-11-2005, 20:49
Pomóżcie. Po zainstalowaniu joomli zarówno na linuksie jak i windowsie jest una big problema, bo z sieci zewnętrznych nie widać skórek. Możecie sprawdzić jak to wygląda tu http://84.10.23.183/rkf/index.php (to mój prywatny komp, więc czasem może być wyłączony, albo donkey zapychać łącze ;) ). Jeżeli przeglądam lokalnie jest ok. Firewall jest, ale gdyby blokował, to nie byłoby nic, a tekst się przecież ładuje. Cały folder należy do usera i grupy apache i nadałem dostęp na poziomie 775, co i tak jest za dużo, mimo to nadal jest kicha.

zwiastun
21-11-2005, 20:55
Znajdziesz na ten temat wątki na forum mambopl.net. SKorzystaj tam z wyszukiwarki. Sory, ale nie za bardzo mam czas na wyszukiwanie linków czy szersze objaśnianie.

livio
22-11-2005, 17:53
Cosik źle, bo stronka chce pobierać cosik z "localhost".

zbuko
22-11-2005, 22:50
Dzięki za wskazówki - problem polegał właśnie na tym, o czym wspominał livio - czyli ustawienu nazwy hosta na 'localhost'. Po ponownym zainstalowaniu i wpisaniu jako hosta 84.10.23.183 wszycho gra ;)

rolnik01
30-01-2009, 14:25
jeśli można to podepnę sie do tematu.
u mnie problem jest tego typu z szablonem iż po zaistalowaniu nie wjest wyswietlany on poprawnie, tzn. w ogole nie ma w nim treści strony. i jakiś taki "skurczył" sie. ustawim moduły w odpowiednich miejscsach ale i tak to nic nie dało Nawet nie mam podglądu rozstawu modułów w szblonie gdy chce je podejrzeć w panelu admnina . nawet treści tekstowe strony nie wyświetlają sie . nie mam pojęci czemu tak sie dzieje.Dla tego prosze o pomoc i z góry dziękuję .
Adres do mojej strony to www.szablon.agrobiznesmen.pl (http://www.szablon.agrobiznesmen.pl) . Ustawiłem owy szablon na domyślny .
jeśli ktoś ma jaiś pomysł jak rozwiązać taki problem to będe wdzięczny.

zwiastun
30-01-2009, 17:29
Hmmm. Zacznij od prostych poprawek, choć nie wiem, czy coś przyniosą, bo strona raczej powinna powodować błędy, ale skoro się wyświetla...
Masz w pliku index.php szablonu pełno linii z krótkimi znacznikami php, zamiast pełnych - nie są interpretowane, np.

<? mosLoadModules('top',-2); ?>
a powinno być

<?php mosLoadModules('top',-2); ?>
Popoprawiaj wszystko.
W przyszłości - nie podpinaj się pod takie stare wątki, zakładaj śmiało nowy.

Darrro
30-01-2009, 22:27
Dziękuje Zwiastun.
Zrobiłem tak jak poradziłeś i teraz działa.
Dziękuje za pomoc