PDA

Zobacz pełną wersję : problem z artukułami w sekcjach / kategoriach



kcmedia
03-02-2009, 20:18
Witam Wszystkich !
Założyłem stronę poświęconą motoryzacji potrzebną w mojej pracy www.kcmedia.pl . Jednak okazuje się że, nie jestem w stanie zrobić wszystkiego bo jestem po prostu zielony w niektórych sprawach. Mam taki ból:
jest menu główne a w nim m. in. "Testy". Pod linkiem tym linkiem kryją się artykuły o samochodach, ich zdjęcia i opisy. Niestety znajdują się tu także 2 artykuły nie związane z tym (powinny być w ARTYKUŁACH) i nijak nie mogę ich stamtąd usunąć. Po prostu nie mogę znaleźć miejsca z zawartością TESTÓW. Nie wiem także jak mam umieścić artykuły w AKTUALNOŚCIACH tak, aby pokazywały się po kliknięciu na ten link. Obecnie jest tak, że klikam AKTUALNOŚCI i tam znów AKTUALNOŚCI. Jak to zmienić?
Przejrzyjcie moją stronkę i powiedzcie proszę jak to zrobić. Będę także wdzięczny za różne sugestie związane z wyglądem czy dodatkami do mojej strony.:)
Pozdrawiam
Krzysiek

zwiastun
03-02-2009, 23:36
Nie bardzo rozumiem, o co chodzi, ale przypuszczam że zależy ci na skróceniu drogi dostępu do artykułów.
Wybrałeś, moim zdaniem, najgorszą dla tego typu formę prezentacji - listę kategorii artykułów w sekcji. Nieco lepiej - usuń ten link i zastąp go listą artykułów w kategorii. Ale najlepiej wybierz dla aktualności odnośnik typu przegląd (w Joomla 1.0 nazywany blogiem) artykułów z kategorii albo z sekcji, jeśli masz sekcję aktualności podzieloną na kategorie.