PDA

Zobacz pełną wersję : Ocenianie artykułów - w Joomla 1.5



macromaniac
04-02-2009, 10:00
Mam wersję - Joomla! 1.5.1 Production/Stable [ Seenu ] 8-February-2008 22:00 GMT

Szukam czegoś co umożliwi mi umieszczenie nad każdym artykułem "gwiazdek" do oceniania artykułu - takie coś jak AJAX Vote (akurat AJAX nie działa po 1.5 ... instaluje się poprawnie, ale po uruchomieniu wyskakuje coś takiego:

Warning: require_once(/home/klient.dhosting.pl/mosir/mosir.dkonto.pl/mambots/content/plugin_jw_ajaxvote/languages/english.php) [function.require-once (http://mosir.ketrzyn.pl/function.require-once)]: failed to open stream: No such file or directory in /home/klient.dhosting.pl/mosir/mosir.dkonto.pl/plugins/content/plugin_jw_ajaxvote.php on line 27

Fatal error: require_once() [function.require (http://mosir.ketrzyn.pl/function.require)]: Failed opening required '/home/klient.dhosting.pl/mosir/mosir.dkonto.pl/mambots/content/plugin_jw_ajaxvote/languages/english.php' (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/klient.dhosting.pl/mosir/mosir.dkonto.pl/plugins/content/plugin_jw_ajaxvote.php on line 27

tryb zgodności z wersją 1.0 mam właczony) ... może ktoś coś polecić ... tylko żeby nie trzeba było oceniania wstawiać za każdym razem w tekst, bo coś takiego odpada.

michlask
05-02-2009, 17:34
Polecam plugin VOTItaly działa na joomli 1.5 bez trybu zgodności. Ja jestem zadowolony. Pozdrawiam

macromaniac
05-02-2009, 19:47
Dzięki - zainstalowałem i działa :) tylko nie do końca tak jak chciałem - u mnie głosy - gwiazdki są ale jak się wejdzie do artykułu po wciśnięciu więcej - nie da się tego wyrzucić na wstęp?!?

michlask
05-02-2009, 19:55
Dopiero jak zaglosujesz to wtedy pojawiaja sie na stronie glownej

macromaniac
05-02-2009, 23:35
OK - wielkie dzieki :)

JanekPawelski
06-03-2009, 00:41
co trzeba zrobić żeby standardowe ocenianie zniknęło a te gwiazdki zostały?:confused:

idek
06-03-2009, 00:56
co trzeba zrobić żeby standardowe ocenianie zniknęło a te gwiazdki zniknęły?:confused:

wyłączyc ocenianie i moduł z gwiazdkami :D

________

edited:

do @Zwiastuna (poniżej) .. własnie że dobrze czytam, user pytal sie jak wszystko wyłaczyć, to mu powiedziałem.. specjalnie zacytowałem tekst, zeby nie było.. oczywiście, wiem co miał w domyśle, ale podobnie jak Ty już z przedszkolem (nie ublizając nikomu, mówie ogólnie) już powoli tu nie wytrzymuje

zwiastun
06-03-2009, 02:06
@Idek! Nie czytasz uważnie! Gwiazdki miały zostać.
@JanekPawelski: nawet nie zadawać tutaj takich pytań, bo jak trafi na mnie, a zwykle trafi, to masz jak w banku pouczenie, że to nie jest forum dla przedszkolaków!
A swoją drogą, jak to sobie wyobrażasz - wyrzucić ocenianie a zostawić gwiazdki? To co te gwiazdki mają symbolizować? Niebo gwiaździste?

JanekPawelski
06-03-2009, 20:35
ale przecież klikając na ten oto dodatek także można głosować, czyż nie

PeFik
06-03-2009, 20:40
Ocenianie na ekranie (http://blog.elimu.pl/?p=75)



i już...

JanekPawelski
06-03-2009, 21:06
na tej stronie nic nie ma o co mi chodzi.

chcę:

wyświetlić dodatek VOTItaly ale nie chcę widzieć standardowego oceniania

zwiastun
06-03-2009, 21:53
Na stronie Menu zaplecza => Rozszerzenia => Dodatki wyłącz dodatek Ocenianie/Głosowanie (Content - Rating/Voting)