PDA

Zobacz pełną wersję : Kunena - czy ktoś testował?



neroj
04-02-2009, 13:04
Szukajka daje 0 rezultatów na hasło kunena więc pytam czy ktoś testował to forum (kunena.com) - wydaje się bardzo ciekawe, ale niestety u mnie wystąpił jakiś problem i mimo sukcesu w instalacji nie założyło się kilka tabel w bazie i musiałem odinstalować. Tak czy siak wydaje się że to ciekawy projekt. Chętnie poznam inne opinie

Jac
05-02-2009, 10:52
Forum Kunena to kontynuacja Fireboard.
Aktualna wersja 1.0.7b jest jeszcze niestabilna i nie zaleca się stawiania na niej aktywnego forum.

neroj
05-02-2009, 17:22
no tak, z lektury ich strony oraz testów wersji 1.0.7 wypływa ten sam wniosek :-) myślałem, że tylko u mnie się wykrzacza ale po lekturze ich forum widzę, że jeszcze trochę pracy przed nimi. Forum zapowiada się jednak ciekawe, w pełni zintegrowane z joomlą ... oby się szybko poprawili

Turenne
15-03-2009, 13:11
najnowsza 1.08 działa już dość stabilnie (nie odnotowałem problemów), aczkolwiek polskie tłumaczenie ma jeszcze parę błędów. Trzeba sobie poprawić we własnym zakresie.

seba.adm
15-03-2009, 15:01
Witam

Owszem wersja działa dosyć stabilnie. Przy testowaniu na serwerach e-host oraz ovh napotkałem na jeden problem. Mianowicie przy napisaniu dłuższego tematu, po zatwierdzeniu temat wyświetlił się w kilku punktach przedstawiając pojedyncze frazy całego tekstu. Co dziwne po wstawieniu dowolnego (pustego) znacznika (np [url] lub [quote] ) cały temat postu wyświetlał się normalnie.
Jest to jedyny problem jaki dotąd odnotowałem.

Jeżeli ktoś miał taki przypadek, i zna rozwiązanie problemu bardzo proszę o wyjaśnienie, za które z góry Dziękuje.

Pozdrawiam :)

xquest
08-04-2009, 15:25
Ano już przetestowana. Pięknie śmiga w wersji 1.08, a już jest 1.09. www.Skarlandia.activh.pl (http://www.Skarlandia.acrivh.pl) - tutaj możecie zobaczyć - wkrótce forum się rozrośnie ;) Mnóstwo ustawień, ładny wygląd, prostota obsługi ;) Długich postów nie pisałem, ale używam już na www.hh.activh.pl - te forum już żyje własnym życiem, i nie mam z nim żadnych problemów - no jedynie ze zbiorem ikonek które trzeba było ręcznie przerobić na j. polski.