PDA

Zobacz pełną wersję : Wylaczenie naglowkow na stronach



patrykxes
04-02-2009, 21:57
Witam,
Mam Joomla 1.0.15 International i nie moge wylaczyc Tytulow Artykulow na stronach.

Wylaczylem w Edycji Artykulu zakladka Parametry Tytul pozycji na Ukryj i nadal sie wyswietla na stronach jako napis podkreslony.

Wylaczylem rowniez w Konfiguracji Tresci Tytuly Laczami na Nie - to zadzialalo, gdyz tytul juz nie jest linkiem, ale nadal sie wyswietla.

W menu mam 1 Komponent i tam jest opcja Pokaz tytul strony i ustawilem na Ukryj - to zadzialalo, ale tylko dla tego komponentu

W menu mam Pozycja Artykul i tu juz nie ma opcji Pokaz tytul strony i nie da sie wylaczyc :(

Jak to zrobic ?

malkowitch
04-02-2009, 22:59
Też miałem taki problem ale Joomla potrafi mieć niewiadomo czemu opóźnienia. Spróbuj także w konfiguracji globalnej (preferencje w widoku listy artykułów) przestawić na nie pokazywanie.

patrykxes
05-02-2009, 00:36
Też miałem taki problem ale Joomla potrafi mieć niewiadomo czemu opóźnienia. Spróbuj także w konfiguracji globalnej (preferencje w widoku listy artykułów) przestawić na nie pokazywanie.

Faktycznie ma opoznienia, wczesniej klikalem ta opcje i nie dzialalo, teraz dziala, po restarcie serwerow (baza, www)

Dla innych userow info. Wchodzimy Edytuj Artykul i zaznaczamy Tytuł pozycji na Ukryj i Zapisz (nie Zastosuj)