PDA

Zobacz pełną wersję : Adsmanager nie wyświetla zdjęć



jerzyszczur
06-02-2009, 08:36
Witam, mam pytanie poruszane już wcześniej przez innych użytkowników, niestety nikt nie dał na nie odpowiedzi - przy dodawaniu nowego ogłoszenia próbuję dodać grafikę, niestety nie wyświetla się ona na stronie. Na serwerze pliki są, sprawdzałem, nie chcą się tylko wyświetlać. Przeglądałem wygenerowany kod i teoretycznie link do pliku jest dobry. Ktoś wspominał, że to może być kwestia używanej templatki - zmieniłem nawet na domyślną z joomli i niestety bez zmian :/ Ratujcie ;]

hesar
06-02-2009, 09:00
rozumiem ze podejrzewasz ze ktos wie co masz na stronie
daj link albo przynajmniej napisz jaki jest ten teoretycznie dobry kod, czy teoretycznie te pliki sie wyswietlaja bezposrednio, czy ew. jest to oppakowane w jakis modul - lightbox albo cos innego
zaloze sie ze zdajesz sobie sprawe ze nie kazdy uzywa adsmanager i zgadywanie jak to dziala jest dla niego niekoniecznie latwe

jerzyszczur
06-02-2009, 09:07
No tak, sorry ;]
Strona investel.pl (http://investel.pl)
Link do grafiki po przeklejeniu bezpośrednio do przeglądarki wyświetlany jest dobrze.
Wyświetlanie grafiki jest w trybie normalnym - bez żadnych efektów.

hesar
06-02-2009, 09:15
chodzi ci o ten obrazek ?
http://investel.pl/images/com_adsmanager/ads/1a_t.jpg
czy tam powinno byc cos innego?
u mnie wyswietla sie poprawnie w 3 przegladarkach

jerzyszczur
06-02-2009, 09:16
Chodzi - tak jak pisałem, link po wycięciu z kodu działa poprawnie, ale z poziomu adsmanagera już nie chce :/

hesar
06-02-2009, 09:25
tak jak napisalem powyzej - chodzi z poziomu strony
wycialem tylko z kodu zeby sie upewnic czy to aby na pewno to

klik na obrazek i wysweitla sie, sama miniaturka rowniez :/
chyba ze ja czegos nie kumam

jerzyszczur
06-02-2009, 09:40
Musze się pokornie pokajać do samej ziemi.
Błąd był u mnie - adblock blokował wyświetlanie grafiki.
Dziękuję za pomoc.
Mea culpa, nadstawiam plecy.
Po prostu adblock miał m. in. włączone blokowanie wszystkiego ze ścieżki */ads/* - a do takiego katalogu adsmanager wrzuca zdjęcia. Mam nadzieję, że komuś to pomoże ;]

hesar
06-02-2009, 10:28
spox - shit happens :)