PDA

Zobacz pełną wersję : pustka na stronie po kliknięciu w odnośnik



Darrro
06-02-2009, 17:11
Witam, mam problem z szablonem , konkretnie to z wyświetlaniem sie arykówłów czy komponentów < np kontakt> w szablonie. Klikając na odnośnik w meny Nic nie wiedać w miejscu gzie powinien wyświetlać sie w/w komponentam sie .
< A bardzomi zależy na tym szblonie, ponieważ chciałbym go przerobić do własnych potrzeb>
problem można zobaczyć na stronie www.szablon.agrobiznesmen.pl (http://www.szablon.agrobiznesmen.pl)
Przeszukałem forum i nie znalazłem odpowiedzi na napotkany przezemnie problem.
Dla tego zwracam sie o pomoc do fachowców z dziedziny Joomla.
Z góry dziękuje za pomoc.

prince15
06-02-2009, 19:31
Faktycznie dziwna sprawa, ale czy nie edytowałeś zbytnio szablonu.
Może usunąłeś kod odpowiedzialny za wyświetlanie komponentu.

Tak wogóle to fajna nazwa domeny agrobiznesmen.

Darrro
06-02-2009, 20:53
Witam " prince15 ".
Ja jeszcze nie edytowałem tego szablonu, dopiero planuje go przerobić ( grafika i itp. ) Znalazłem go w necie i przypadł mi do gustu, < w sumie czegoś takiego szukłałem> . zainstalowałem na serverku, patzre a tam takie rzeczy sie dzieją < a właściwie to sie nie dzieją, choć powinny> . I nie mam zielonego pojącia czemy tak jest ?????
wcześniej zaistalowałem ten szablon, na serverku w domu na kompie, < na Krasnalu Serv > i tam wszystko wyświetla sie prawidło. problemy pojawiłay sie dopiero jak go wżuciałem na wykupiony server. A efekty widać


Dziękuję za zaintaeresowanie moim problemem i pomoc.


Jeśli ma ktoś jakieś propozycje na rozwiązanie moich problemów z tym szablonem, i coś podpowie to z góry dziękuje.