PDA

Zobacz pełną wersję : Szablon JA_Purity kontra galeria Phoca Gallery



Lepik'o
07-02-2009, 07:50
Problem polega na tym że menu górne po rozwinięciu znajduje się pod miniaturkami w galerii więc co i gdzie to powinienem zmienić aby było zawsze nad wszystkimi elementami po rozwinięciu, problem do obejrzenia na http://www.test.warszewo.pl/galeria.html po najechaniu myszką na menu na pozycję Zespół Carpe Diem.

rodzyna62
18-03-2009, 01:03
co prawda nie znam odpowiedzi na twoje pytanie
ale może podpowiesz jak zrobiłeś rozwijane menu ...
z góry thx

Lepik'o
20-03-2009, 17:28
Rozwiązanie na pewno jest i związane jest z warstwami ale po prostu zniknęła potrzeba użycia rozwijanego menu.

zwiastun
20-03-2009, 17:57
ale może podpowiesz jak zrobiłeś rozwijane menu ...


Ileż jeszcze razy mam pisać, że w JA Purity jest rozwijane menu i jedyne, co trzeba zrobić, to je wybrać w konfiguracji!

rodzyna62
21-03-2009, 00:09
Ileż jeszcze razy mam pisać, że w JA Purity jest rozwijane menu i jedyne, co trzeba zrobić, to je wybrać w konfiguracji!

bardzo dziękuję, jedno zdanie i wiem wszystko :)

masz chłopie wiedzę, pomagasz innym (czytałem dużo twoich postów)

tylko czasem drobny brak cierpliwości dla (dużo) mniej doświadczonych joomlowiczów ... tata na kolana nie brał ?

Jeszcze raz dzięki za pomoc, pozdrawiam

zwiastun
21-03-2009, 00:58
Cierpliwości?
Cierpliwość to do dzieci mieć trzeba, a to nie jest forum dla dzieci, nawet jeśli mają po 50 lat!

rodzyna62
21-03-2009, 01:25
Cierpliwości?
Cierpliwość to do dzieci mieć trzeba, a to nie jest forum dla dzieci, nawet jeśli mają po 50 lat!

No to wymieniliśmy uprzejmości,

ponieważ właśnie zostaliśmy qmplami :) jeśli tylko sobie nie będę mógł poradzić, poproszę o pomoc właśnie ciebie i na pewno się nie zawiodę

ps. w pewnym wieku szare komórki już nie te, i wtedy liczy się na pomoc młodszych, prężnych szarych komórek.

warto pomagać starszym, nie tylko ustępując miejsca w autobusie ...

szacunek ->Zwiastun

zwiastun
21-03-2009, 02:01
hmmm :) Mnie pięć krzyżyków to już dawno strzeliło. A na forum pomaga, kto może.

Bazyl
21-03-2009, 08:06
W górnej części strony znajduje się menu.
Pod nazwą "szukaj" kryje się wyszukiwarka.
W okienko wyszukiwania należy wpisać np. "menu rozwijalne".
Następnie należy przejrzeć wyświetlone wyniki.

Lepik'o
16-01-2011, 23:40
Wracając do tematu bo mi się przypomniało, wszystko jest ok po prostu przy grzebaniu w templatce zjadło mi się kawałek kodu link już nie aktualny dawno temu..