PDA

Zobacz pełną wersję : Nie mogę wyrzucić filtra



yogi009
07-02-2009, 17:55
Witam,

mam chyba jakiś bug, zrobiłem sobie nowy element menu wyświetlający listę artykułów z kategorii, elegancko wyświetlają się po kolei ich tytuły, na górze natomiast są pola: filtr, układ-kolejność i liczba artykułów, jakie mają być wyświetlane na stronie. No i chciałem wyrzucić ten filtr, ale moje starania nie są wysłuchiwane :-) Próbowałem przez wejście od panelu admina w tę pozycję menu i ustawienie parametru "filter" na "hide". Czy gdzieś jeszcze jest jakiś równoległy system ustawiania tych detali, w samej definicji kategorii i sekcji tego nie widzę. Mam Joomla 1.0.15

pozdrawiam,

yogi

zwiastun
07-02-2009, 18:06
W Joomla 1.0 konfiguracja artykułów jest w 3 miejscach:
- globalna = zakładka Treść w Konfiguracji witryny
- lokalna = parametry pozycji menu
- indywidualnie = parametry artykułu
W Joomla 1.5 konfiguracja globalna kryje się pod przyciskiem Preferfencje na stronie Artykuły => Wszystkie.

yogi009
08-02-2009, 21:24
Dwie pierwsze poustawiałem (bez rezultatu) wszystko na Hide, a w przypadku gdy dane menu wyświetla listę artykułów z kategorii/sekcji nie mogę znaleźć tej trzeciej możliwości, w definicji sekcji i kategorii nie widzę takich ustawień.

zwiastun
08-02-2009, 21:36
A ja coś pisałam o właściwościach sekcji czy kategorii? Czy może pisałem o właściwościach pozycji menu?

yogi009
10-02-2009, 11:46
Nie pisałeś, to oczywiste. A ja dalej nie bardzo wyczuwam przyczynę niemożności wyrzucenia tego pola z filtrem w spisie artykułów z kategorii/sekcji. Pozdrawiam.

==============

Trochę to trwało, ale dokopałem się do tej opcji, jednak to co na wierzchu zawsze znajdujemy na końcu...