Logowanie

Zobacz pełną wersję : Niekompletna lista pozycji w "Przypisz do stron | pozycji menu"



jaga
09-02-2009, 10:57
[Joomla 1.0.15] Pojawił się u mnie dziwny problem, którego wcześniej nie miałam. Wydaje mi się, że wystąpił po tym jak przeniosłam większość pozycji z jednego menu do innego. W opcjach modułów zniknęło mi większość pozycji na liście "Przypisz do stron | pozycji menu". Pozostały jedynie pozycje: All, None, Unassigned oraz 2 pozycje menu, które przeniosłam w inne miejsce :(
Potrzebuję wyświetlić moduł latestnews tylko na jednej stronie i nie mogę tego zrobić. Problem dotyczy różnych modułów i nie wiem jak go rozwiązać.

Luka1981
09-02-2009, 12:20
mam podobny problem z tym że u mnie nie wyświetlają się pozycje menu które są linkami (do konkretnego miejsca w komponencie) przez to wchodząc w tą pozycję menu tracę menu
czy daj się jakoś prosto rozwiązać
z góry dzięki

sake1
22-02-2009, 10:52
Witam

Ja również mam problem z pozycjami menu do przypisania użyłem link URL i część pozycji menu jest a kilku brak.
Problem mam z komponentem virtuemart link do produktów, ale co dziwne link do artykułu pokazuje się na liście jak i np. element zawierający #.

Proszę o pomoc jak to obejść.