PDA

Zobacz pełną wersję : Dziwny problem z edytorami



BogdanH
10-02-2009, 14:06
Po nieudanej probie instalacji starej wersji JCE i odinstalowaniu, edytory zaczely "pisac" bialymi literami, czyli nic nie widac. Uzywam temlatki z bardzo ciemnym tlem, ktora uzywa bialych znakow, wiec jezeli pisany tekst zaznacze i zmienie na czarny to dla odmiany jest malo widoczny na stronie. Problem dotyczy FCK i juz prawidlowo zainstalowanego JCE - w FCK moge zmienic kolor znakow uzywanych w edycji (w ustawieniach) ale dla odmiany wszystkie listy rozwijane staly sie nieczytelne (biale znaki na bialym tle).
Co sie moglo nakielbasic?

rcz
11-02-2009, 09:06
Ja poszukuje edytora JCE do joomli 1.5, przyzwyczaiłem się do niego w starszych wersjach, ale w nowej komponent do administracji edytorem nie zainstalowała się poprawnie jest błąd, chociaż mam włączoną zgodność do starszych wersji joomli.
U mnie edytory działają TinyMCE 2.0 działa prawidłowo, brakuje mi w tym edytorze możliwości zmiany wielkości czcionki.

BogdanH
11-02-2009, 09:18
Ja poszukuje edytora JCE do joomli 1.5, przyzwyczaiłem się do niego w starszych wersjach, ale w nowej komponent do administracji edytorem nie zainstalowała się poprawnie jest błąd, chociaż mam włączoną zgodność do starszych wersji joomli.
U mnie edytory działają TinyMCE 2.0 działa prawidłowo, brakuje mi w tym edytorze możliwości zmiany wielkości czcionki.
Jest JCE dla joomla 1.5.x - JCE 1.5.1. Nie pamietam adresu - poszukaj w googlach (ma jedna wade - te co lepsze dodatki sa platne) :)
Masz racje co do Tiny. Sprawuje sie swietnie, a dla mnie brakuje mu tylko 2 rzeczy. Tak jak Tobie wielkosci czcionki i dodatkowo linkowania artykulow. U mnie jedynie Tiny nie sprawia jakis nawet drobnych problemow.

kwz
13-02-2009, 08:46
Linkowanie do artykułów rozwiązuje ext. linkr. Można przy jego pomocy linkować pliki i ogólnie jest użyteczny :)

BogdanH
13-02-2009, 09:12
Linkowanie do artykułów rozwiązuje ext. linkr. Można przy jego pomocy linkować pliki i ogólnie jest użyteczny :)
Dzieki za podpowiedz :)