PDA

Zobacz pełną wersję : jak zrobic miejsce na glowny banner w tym szablonie



kangurrr
10-02-2009, 21:55
Witam,

Co musze zrobic zeby zrobic tam miejscowke na banner? Link strony to Biała Podlaska Online (http://www.bialapodlaskaonline.pl) a dokladne miejsce banneru tutaj (http://www.freeimagehosting.net/image.php?fe4c66d007.jpg):

hesar
10-02-2009, 22:21
a w jaki sposob chcesz ten baner dodac?
z jakiegos modulu czy recznie w templatce?

kangurrr
10-02-2009, 22:38
no wlasnie nie da rady z modulu , raczej recznie w templatce....ale jak??

plz help me :/

hesar
10-02-2009, 22:42
oczywiscie ze sie da z modulu - dlaczego nie?
instalujesz jakies rozszerzenie do obslugi banerow badz wykorzytsujesz juz istniecjace w systemie, ustawiasz mu pozycje np na user4
i wrzucasz taki kawalek kodu do pliku index.php swojej templatki

<jdoc:include type="modules" name="user4" style="" />

w twoim przypadku chyba bedzie to tuz pod takim kawalkiem kodu w tym samym pliku
<div id="top">
i po bolu

kangurrr
10-02-2009, 22:54
kurcze no nie kumam, ale to bedzie tak jak pokazalem na screenie? banner chcem zeby byl pomiedzy gorna grafika (tam gdzie logo i menu) a top1(reklama za darmo...). zadziala to?

pozdro

hesar
11-02-2009, 08:59
a sprobowales?
chyba najlesza metoda jest sprobowac i zobaczyc gdzie i jak sie wyswietli
w mojej opinni trzeba wrzucic ten baner w miejsce ktore napisalem powyzej - a czy bedzie to modul czy bezposrednio do templatki wrzucona grafika jest rzecza drugorzedna

kangurrr
11-02-2009, 19:52
hesar dzis nie mam jak sprawdzic, jutro obadam....pozdro i dzieki :)

kangurrr
12-02-2009, 13:44
hey hesar :) nie wiedzialem ze to takie proste :) umiescilem tamten kod przed <div id="top">. tylko jest jeden problem. umiescilem modul wlasny html w user4 i zrobilem tak jak mowiles tylko ze sie powtarza.jest tam na gorze ten modul i na dole to samo.user 4. jak zrobic zeby tylko bylo na gorze(user4).

pozdro

kangurrr
12-02-2009, 13:58
dobra spx juz dziala :D wstawilem to w modul top ktory wogule nigdzie sie nie wyswietla i dziala zajebiscie :) dzieki stary :)

Ganador
03-11-2009, 03:44
Witam. Chciałbym wrócić do tematu.
Zrobiłem wszystko według powyższych wskazówek i banerek się pojawił. Problem polega na tym, że znajduje się maksymalnie po lewej stronie, a chciałbym żeby był położony centralnie. Jak mam to zrobić?

hesar
03-11-2009, 07:28
musisz zmienic pozycje modulu
w templatce masz go pewnie gdzies po lewej stronie a powinienes miec centralnie
w jaki sposob to zrobic to juz nieco dluzsza historia zalezna od twojej wiedzy oraz samego szablonu
najlepiej daj link do strony to moze tak na szybku da sie cos sklecic