PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z logowanie do panelu admin po przeniesieniu do innego katalog



gawron
11-02-2009, 18:14
Witam, miałem roboczą instalacje joomli 1.5.8 na koncie w katalogu /new, jak już wszystko było ok, skopiowałem całość do głównego katalog /. Wtedy zaczęły się schody z logowaniem do panelu admina. Oczywiście w pliku 'configuration.php' uwzględniłem zmianę ścieżki (co ciekawe parametr 'live_site' był zupełnie pusty od czasu instalacji).

Po próbie zalogowania, przeładowuje się strona logowania do panelu admina, bez rzadnych komunikatów.

Jednak, jak jestem zalogowany na panel admina w katalogu /new, i próbuję zalogować się w /, to najpierw dostaję komentarz 'Invalid token', ale po przeładowaniu stronu ląduje w panelu admina.

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie!

Przemek

trzepiz
11-02-2009, 19:42
moze pokaż ten config, który masz teraz na /

hesar
11-02-2009, 21:26
plik configuration nie ma wiekszego wplywu na logowanie do panelu admina (sa tam tylko jakies tempowe sciezki i takie tam detale)
sam niejednokrotnie przenisilem cale site'y z katalogu do katalogu i nie bylo zadnych problemow (jedna taka nie dalej jak dzis - bez grzebania w configuration)
podejrzewam ze raczej cos innego przy okazji popsules - sprobuj skopiowac ponownie wszystkie pliki z zachowaniem chmodow do plikow i katalogow oraz ew. zbadaj sobie stan swojej bazy (bo problem moze byc rowniez tu)

gawron
19-02-2009, 08:11
Dziękuję za pomoc, faktycznie problem był z nie wgrywaniem wszystkich plików. Nie wiem czemu klient ftp mnie o tym nie informował, tzn że nie mógł wgrać wszystkiego, a do głowy mi nie przyszło, że ktoś teraz może oferować hosting o pojemności 100Mb.

Przemek