PDA

Zobacz pełną wersję : proszę pomóżcie!



greglink
12-02-2009, 14:13
drodzy joomlowicze, pomóżcie!

jestem początkującym użytkownikiem tego cms-u, jako web maczkuję dopiero.
mam problem po instalacji joomla na nazwa.pl. wszystko zdaje się być ok, instalacja przebiega pomyślnie, usuwam plik instalacyjny z serwera, loguę się do panelu administracynego i też wszystko zdaje się być w porządku. kiedy jednak chcę "podglądnąć" stronę frontową, w nowym oknie przeglądarki otrzymuę następującą wiadomość:


Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 70 bytes) in /home/formart/ftp/joomla_dla_formart/libraries/joomla/error/exception.php on line 117


czy ktoś jest to w stanie zinterpretować, ewentualnie pomódz mi przy rozwiązaniu tego problemu?

z góry dziękuę

gRzeGoRz

zwiastun
12-02-2009, 14:20
Instalacja może przebiegła pomyślnie, ale przesłanie plików na serwer niekoniecznie. Spróbuj nadpisać katalog /libraries.
A w ogóle - czy na pewno jest to czysta instalacja?

greglink
12-02-2009, 15:07
Instalacja może przebiegła pomyślnie, ale przesłanie plików na serwer niekoniecznie. Spróbuj nadpisać katalog /libraries.
A w ogóle - czy na pewno jest to czysta instalacja?



nadpisać, czyli skopiować na serwer raz jeszcze zawartość tego katalogu?tak?
czysta instalacja- -co to oznacza?

idek
12-02-2009, 15:11
nadpisać, czyli skopiować na serwer raz jeszcze zawartość tego katalogu?tak?
Zgadza się... jeszcze raz przegrać na serwer pliki


czysta instalacja- -co to oznacza?
hmm... to znaczy, że nie było wcześniej w tym samym miejscu innej instalacji Joomla, po której mogłby zostac jakieś pozostałości...

greglink
12-02-2009, 16:10
sprawa się "rozjaśniła"
czy jako wcześniejszą, inną instalację joomla należy traktować pliki joomla wcześniej usunięte z serwera?

greglink
12-02-2009, 16:11
ok, sprawe mam naświetloną