PDA

Zobacz pełną wersję : Zniknął pasek nawigacji (zaplecze)!!! POMOCY !



bart413
12-02-2009, 23:43
Witam

mam problem nie wiem co się stało a zniknął mi pasek nawigacji. Co mam zrobić ? chodzi mi o ten pasek:

http://images47.fotosik.pl/62/f0fa605ccc82ff1fmed.jpg

zwiastun
13-02-2009, 10:59
Spróbuj w bazie danych zmienić nazwę szablonu administracyjnego z minted_one-point-five na joomla_admin: to chyba tabela: jos_templates_menu

bart413
14-02-2009, 00:49
Spróbuj w bazie danych zmienić nazwę szablonu administracyjnego z minted_one-point-five na joomla_admin: to chyba tabela: jos_templates_menu

A dokładniej możesz to opisać ? dzięki z góry

zwiastun
14-02-2009, 08:00
Co mam opisać dokładniej? Zdefiniować, co to jest baza danych? Co to są tabele bazy danych? Od tego są materiały w necie, m.in. na www.pomoc.joomla.pl

bart413
15-02-2009, 13:06
Zrobiłem to co kazałeś i dalej nie działa. A dokładnie wyskakuje jakiś błąd. gdy chce wejść na stronę do logowania administratora

bart413
15-02-2009, 23:48
var myMenu = [ [null,'Start',null,null,'Menu na tej stronie jest nieaktywne'], _cmSplit, [null,'Witryna',null,null,'Menu na tej stronie jest nieaktywne' ], _cmSplit, [null,'Menu',null,null,'Menu na tej stronie jest nieaktywne' ], _cmSplit, [null,'Artykuły',null,null,'Menu na tej stronie jest nieaktywne' ], _cmSplit, [null,'Komponenty',null,null,'Menu na tej stronie jest nieaktywne' ], _cmSplit, [null,'Moduły',null,null,'Menu na tej stronie jest nieaktywne' ], _cmSplit, [null,'Dodatki',null,null,'Menu na tej stronie jest nieaktywne' ], _cmSplit, [null,'Instalatory',null,null,'Menu na tej stronie jest nieaktywne' ], _cmSplit, [null,'Poczta',null,null,'Menu na tej stronie jest nieaktywne' ], _cmSplit, [null,'System',null,null,'Menu na tej stronie jest nieaktywne' ], _cmSplit, [null,'Pomoc',null,null,'Menu na tej stronie jest nieaktywne'] ]; cmDraw ('myMenuID', myMenu, 'hbr', cmThemeOffice, 'ThemeOffice'); </pre>

bart413
16-02-2009, 00:16
Już zrobiłem sam :)

zwiastun
16-02-2009, 08:57
Zadowolony? To może napisz jeszcze, co zrobiłeś?