PDA

Zobacz pełną wersję : Coś zamiast Community builder



tswcrew
13-02-2009, 21:16
miałem już założony community builder 1.2, niestety nie spełnił oczekiwań (przy wgrywaniu avatarów wyrzucał błędy, dodatek łączący imie autora artykułu z jego profilem CB też nie działał, ogólnie skrypt sie sypał co chwile, w dodatku nie jest spolszczony nawet w 80%).

Szukam więc czegoś, co da mi możliwość dodawania przez użytkowników avatarów (tak, by ten był wyświetlany obok jego nazwy przy artykułach) i prywatnych wiadomości (acz to niekoniecznie).
komponent Gravatar też zbytnio nie działał (nie moge znaleźć user meta plugin, przez co nie działał).

Jeżeli to ważne to podaje, że joomla jest połączona prez simple joomla-smf z forum SMF.

Skrypt to joomla 1.5.9

Randal
13-02-2009, 23:00
Community Builder jest teraz w wersji 1.2 STABILNEJ. Naucz się go obsługiwać po prostu.

tswcrew
13-02-2009, 23:32
OK, zainstalowałem po raz kolejny community builder.

Proszę tylko niech ktoś powie jaki dodatek daje możliwośc wyświetlania avatarów w artykułach i yvcomment (lub innym systemie komentarzy)

tswcrew
14-02-2009, 02:21
Już nieaktualne, temat do skasowania.
wystarczył hack do authorbota i zmiana komentarzy na joomlacomments

patrycju5z
17-02-2009, 03:12
Jaki hack wystarczyl. Czy mozesz napisać co zrobiłeś aby mieć avatory ?

tswcrew
17-02-2009, 03:20
na forum community buildera jest specjalny topic, o nazwie AuthorBot hack gdzie jest to opisane krok po kroku.

dodam, iż avatary raz działają a raz nie, będe śledził wątek i szukał informacji dalej bo skrypt nie jest idealny.

hotsauce007
17-02-2009, 20:23
nic co jest za darmo nie jest idealne, za support niestety trzeba placic vide rockettheme czy komentarze do newsow typ jomcomment i mX