PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z edytorem html i opcją "kolor tekstu"



Farshu
14-02-2009, 05:29
Witam,

Mam Joomle 1.0.11 Stable.
Chciałem zainstalować nowy moduł by wrzucić w niego pogodę, jednak mam problem z edycją html :(

Wchodzę w "Moduły" -> "moduły witryna" - > "nowy", następnie zjeżdżam na dół i w pasku treść najeżdżam na opcję "html" wybierając ją spośród "wordowskich" opcji formatowania tekstu. Po kliknięciu ładuje się nowe okno, ale jest puste :mad: Podobna sytuacja jest kiedy wchodze w edycję artykułu i chcę wcisnąć opcję "kolor tekstu" ładuje się małe nowe okno, ale zamiast palety kolorów jest biel - jakby pusta strona :confused:

Macie jakiś pomysł - jak to rozwiązać?

dkint
14-02-2009, 05:49
Witam

Ja bym zaczął od uaktualnień - joomla z końcówką 11 - będę strzelał ma pewnie ze trzy lata ...

pozdrawiam
Krzysiek

Farshu
14-02-2009, 05:52
Witam

Ja bym zaczął od uaktualnień - joomla z końcówką 11 - będę strzelał ma pewnie ze trzy lata ...

pozdrawiam
Krzysiek


Jasne, że stara :) Tak jak gdzieś już pisałem w innym poście, pomagam doraźnie tej witrynie bo to już w sumie "trup" (w najbliższym czasie ma zostać zmieniony cały serwis, już jest na finishu cały nowy projekt). Dlatego aktualizacja Joomli nie wchodzi w grę a co do tego problemu to wcześniej go nie było ponieważ korzystałem z tych opcji ... przynajmniej z opcji koloru :rolleyes: