PDA

Zobacz pełną wersję : Instalcja pomostu



wojok040
14-02-2009, 21:20
W jaki sposób należy zainstalować ten pomost:confused: Dopiero zaczynam pracę z Joomlą i nie potrafię sobie z tym poradzić. Narazie zrobiłem tak:

Instalatory > Dodatki > Wczytuję plik "jpcomment.zip" > Kontynuuj...

A do reszty plików z paczki wyświetla mi komunikat:


Brak pliku instalacyjnego dla wybranego typu "mambot".

Co mam z nimi zrobić, czy to może juz wszystko:confused:

Wersje:
Joomla: Joomla! + Admin Language 1.0.15 stable Przemo: 1.12.6 + adres strony: klasa1c.y0.pl + forum w subdomenie forum.klasa1c.y0.pl + poprawna instlacja


W "FAQ" i na forum nie znalazłem odpowiedzi.

PeFik
15-02-2009, 09:16
na darmowym hostingu "Powered by phpBB modified by Przemo" z 2003 roku..... nic tylko pogratulować inteligencji.

Po pierwsze hosting - umrze
Po drugie jest już phpBB v3


Przeczytaj sobie : http://search.hp.my.aol.pl/aol/search?&query=phpBB%20by%20Przemo%20cba.pl%20problemy&invocationType=tb50hpcnnbie7-pl-pl

wojok040
15-02-2009, 10:46
na darmowym hostingu "Powered by phpBB modified by Przemo" z 2003 roku..... nic tylko pogratulować inteligencji.

Po pierwsze hosting - umrze
Po drugie jest już phpBB v3


Przeczytaj sobie : http://search.hp.my.aol.pl/aol/search?&query=phpBB%20by%20Przemo%20cba.pl%20problemy&invocationType=tb50hpcnnbie7-pl-pl
Wiem że jest phpBB3 ale i tak wolę phpBB 2 modified by Przemo, a i tak jeszcze nie ma pomostu phpBB3 z Joomlą. A co do hostingu, działa on już od kilku lat i nigdy nie miałem z nim problemu. W sam raz na poczatek lub mała stronke np. dla swojej klasy ;)

P.S. Każdy ma prawo do sojej opinii, ty masz swoja, ja mam swoją nie podoba ci sie Przemo to nikt cię do niego nie zmusza, a mi sie podoba wiec bedę uzywał ;)

wojok040
17-02-2009, 20:20
Odświeżam. Nie znalazłem w regulaminie punktu który by tego zabraniał, jeżeli post jednak łamie go proszę o jego usunięcie.

zwiastun
20-02-2009, 16:13
To może uważniejsza lekturka by się przydała?

Podobnie bez ostrzeżenia i powiadomienia autora usuwane będą posty popychające temat - typu: "I co ? nikt nie wie ?". Wyjątkowo (rozwój forum), po minimum miesiącu można dopisać [i jak ?] bez jakichkolwiek aluzji do stanu wiedzy czy chęci użytkowników forum.