PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z umieszczeniem tabeli, obrazka itp.



Stempel08
15-02-2009, 13:15
Od paru dni eksperymentuje z joomla 1.0.13 stable. Po zainstalowaniu cms, w edytorze TinyMCE Editor (rozszerzony), w pasku narzędzi nie ma np. możliwości zmiany wielkości czcionki, kolorów tła i czcionki. Wiem, że 1.0.11 to jest.
A gdy testuje wstawianie tabeli, owszem otwiera się okno z ustawieniem jej parametrów, ale gdy klikam w "wstaw" nic się nie dzieje. Nie działa. Podobnie jest w przypadku wstawiania obrazka.
Nie wiem czy to ma znaczenie, ale testuję tę wersję joomli na serwerze yoyo.pl i na przeglądarce Opera. Bo w innych przeglądarkach różnie się zachowuje joomla. W IE po wywołaniu wstawianiu tabeli jest podobno błąd, i zawiesza się wszystko. W firefox, natomiast nie ma w tym oknie funkcji "wstaw" ani "anuluj"... :mad:
O co tu chodzi?

zwiastun
15-02-2009, 13:20
Jak dotychczas ostatnie stabilne wydanie Joomla 1.0 ma numerek 15. Jeśli masz ochotę eksperymentować z nieaktualnymi wersjami, to - oczywiście - Twoja wola. Ale to nie powód, by rozwiązywać już raz być może rozwiązane problemy. Joomla 1.0.13 wydano tak z półtora roku temu!

Stempel08
15-02-2009, 13:45
Taka była wersja joomli, gdy konfigurowałem witrynę w yoyo.pl
Szukam po forum podobne problemy, ale takiego akurat do tej pory nie znalazłem.
Czasami mam do czynienia z joomla 1.0.11 i działa wszystko jak należy, dlatego dziwię się, że teraz są kłopoty.

Stempel08
15-02-2009, 16:55
Zwiastun, wyobraź sobie, że przed chwilą zaktualizowałem joomlę do wersji 1.0.15! Nie podoba mi się zbytnio, choć nie widzę za dużo zmian, ale górne menu jest po angielsku (wraz z tym wysuwanym), mimo że ustawiony mam język polski... :(
Ale nie o tym chciałem pisać. W edytorze wciąż stare problemy, czyli to co napisałem w pierwszym poscie. Nic się nie zmienia w tym względzie. Więc o co chodzi, pomożecie?